Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamik nektek is...

Terhes kismamik nektek is nehezen indul a reggeli koránkelés?

Figyelt kérdés

Amig meg nem iszom a reggeli tejeskávémat, hozzám se lehet szólni, olyan kába vagyok.

A férjem meg apró-cseprő dolgokért belémvesz, így olyan rosszul indulnak a napok:( Nem érti meg, hogy terhesen másképp alszik egy nő, nem ugyanolyan pihentető az alvás, mint nem terhesen.

Korán kell kelni , mert 2 ovis gyerekem van.

Szerintetek bennem van a hiba?


2012. febr. 24. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Húha, nekem még csak egy Manóm van, viszont Én terhesen reggel 4:30-kor keltem és este 10 körül feküdtem szinte mindennap, ráadásul volt, hogy hajnalig tévéztem, mert nem bírtam elaludni. Tele voltam energiával!

Viszont most még nyárig együtt lakunk a sógornőmékkel és a kisfiúk szeptemberben kezdte az óvodát. Addig a fiam 10-ig aludt, most, hogy reggel megy az unokatesó óvodába, így a kicsi felébred mindig a hangjára. Ritka az amikor 8-ig alszunk. Bevallom Én is nehezebben kelek fel.

Például ma is felébredtünk 7-kor, a kicsi egész délelőtt nyűgös volt, dörzsölte a szemét, el is aludt fél 12-kor!


Benned nincs semmi hiba, természetes, hogy fáradt vagy, hisz ott a másik 2 kicsi is. Férjed lehetne kicsit jobban tekintettel Rád és a pocakban lévő babátokra!

2012. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen indul. Úgy ébredek, mintha izomlázam lenne, mindenem fáj. És persze kialvatlan is vagyok. Én is kb. reggeli után térek magamhoz. Ez az utolsó trimeszterben van csak, előtte nem volt gond. De nekem annyi szerencsém van, hogy a férjem korán elmegy dolgozni, így egyedül szerencsétlenkedem itthon:). Hétvégén azért megértő. Pl. ő készíti a reggelit, hagyja, hogy magamhoz térjek. Nálunk inkább engem zavar ez a dolog, mert mindig is fitt voltam.
2012. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Sokszor ki sem kelnék az ágyból. Ma is hiába keltem fel 8 körül, 9 kor vissza kellett feküdnöm, mert egyszerűen nem tértem magamhoz.
2012. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!