Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 2012-ben szül az kapott...

Aki 2012-ben szül az kapott valami gyógyszert vagy beöntést szülés előtt? És ez minden kórházban így van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Régen beöntés volt, aztán az utóbbi időkben már kúp.. Azt hogy most mi van,és hogy egységesen ugyanaz van e mindenhol nemtudom. 4éve kúp volt.
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Szt. István kórházban egyik sincs.
2012. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egerben egy éve beöntés
2012. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még nem szültem, csak most voltam szülőszobát látogatni, akkor mondta a szülésznő, hogy nálunk (Debrecen, klinika) csak akkor van beöntés, ha belegyezel, de erősen ajánlják (részemről is azt gondolom, hogy az a jobb megoldás).


29 hkm

2012. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Reggel felkeltem, nem tudtam kakálni, használtam itthon egy glicerines kúpot, csak azzal ment az utolsó hónapban a kakálás. Megvolt a nagy dolog, majd jöttek a fájások dél körül, irány a kórház, kaptam beöntést. Mondtam a nővérnek hogy nem hiszem hogy van még benne valami, reggel már megvolt a nagydolog. De de, kell az mondta. Megkaptam, háááát, még 3x annyi cucc volt bennem, mint ami reggel kijött, pedig az sem volt semmi :) Örülök hogy volt beöntés, mert nem lehet kellemes a doki orra elé tojni mikor nyomsz, mert ott aztán jöhet minden!!!
2012. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként abszolut nem fáj a beöntés!!! Én is nagyon tartottam tőle!
2012. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Győrben beöntés volt. Semmi kellemetlen nincs benne, ne aggódj.
2012. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szolnokon beöntés van.
2012. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban 2010-ben és 2012-ben szültem (2.5hete) a Szent Imrében Pesten, mindháromszor volt beöntés. De ez egy olyan semmi dolog- abszolút nem fáj, semmi az egész. Sokkal jobb, ha kimegy belőled szülés előtt minden, mint szülés közben. Ne félj tőle. Én pl, ha most nem adtak volna, kértem volna!

Úgy képzeld el, mintha egy kúpot dugnál a fenekedbe, kb annyira "fájdalmas". Utána kb 1perc, amig lassan lefolyik a melegvíz. Simán le tudsz szállni a székről és van időd elsétálni a wc-ig is. Ne izgulj miatta.

2012. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 2 és fél hete szültem Debrecenben, a Kenézyben. A szülőszoba látogatáson azt mondták, hogy meg lehet tagadni a beöntést, de nem ajánlott (ezek szerint ugyanúgy, ahogyan a Klinikán). Én nem tagadtam meg, eszem ágában sem volt, de kb. semmit nem éreztem belőle, mert nekem akkor már 2 perces fájásaim voltak. Így utólag is úgy gondolom, hogy butaság lett volna tiltakozni, jobb, ha szülés előtt távozik az ilyesmi, mint közben...
2012. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!