Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is be van panikolva? Most...

Mas is be van panikolva? Most attol felek, hogy az UH-on mindig minden rendben legyen, aztan meg ha megszulok, mi lesz honnan tudom majd, hogy miert sir, mikor kell etetni, hova rohanjak ha beteg lenne?

Figyelt kérdés
Azt mondjak egy anya mindent tud,de felek mi van ha nem?Es mi lesz ha kiborulok,mert siros lesz?Es ha elfaradok es nem fogom birni,meg meg sincs,de en olyan faradekony vagyok,szeretek pihenni,es ha nem fogom magam kipihenni es durva leszek jaaj nagyon felek!
2009. jún. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ez teljesen természetes. Nyugodj meg, tényleg minden magától jönni fog, főleg ha vártátok és nagyon akartátok ezt a kisbabát! Én majdnem végigizgultam az egész terhességem, főleg, hogy volt egy méhen kívüli, a kisfiam meg lombikkal sikerült, úgyhogy sztem nekem nem tudnál újat mondani. Ő előtte sokat buliztunk, utaztunk, mégis mióta megszületett örömmel lemondok mindenről. Na persze nem jött varázsütésre, de 1-2 hónap alatt belerázódtam. Arról nem is beszélek, hogy a szülés mekkora önbizalmat adott, hogy végig csináltam és megszültem ŐT!!! Ügyes leszel meglátod, csak hallgass mindig a belső ösztönökre!!!
2009. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne felj :) ezzel mindenki igy van :) en kb 3 het utan tudtam, hogy mikor miert sir a baba., te is meg fogod tanulni, addig meg nem tudsz mast csinalni, ha nagyon sir megprobalod megetetni, cicre tenni, büfiztetni, tisztaba tenni, ha semmi nem jött be, akkor marad a hasfajas, tornaztatod egy kicsit.

Ki fogsz borulni, mert fog sirni, olyankor sirsz vele valoszinüleg, kiviszed setalni, ringatod, odaadod egy kicsit apanak.

El fogsz faradni, eleinte aludj akkor, amikor a baba alszik, ne erdekeljen, ha uszik a haztartas, aztan aludj csak delutan, delelött intezd a dolgaidat, utana mar ugyis beleedzödsz, ha nagyon elfarasz alszol vele (mi negyedik napja fel 6-kor kelünk, tegnap delutan aludtam vele).

Este legyen apae, ha megoldhat fel-egy orara, az sokat segit :) hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2009. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,kicsit meg is nyugtatatok!
2009. jún. 7. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha az megvígasztal én is izgulok, meg szerintem rajtunk kívül sok ezer kismama, de gondolj bele, (és ez engem megnyugtat), hogy más is kezdte úgy, hogy fogalma nem volt, h mit kell csinálni egy picivel. Nekem sem volt a kezemben pici baba, csak mostanában a barátnőmé. Én hiszem azt ha más is tudja, aki tapasztalatlan, akkor mi is fogjuk tudni, bele fogunk jönni. Én elolvastam a Suttogó I. c. könyvet, szeritnem nagyon jó, most fogom mégegyszer átnézni belőle a fontosabb részeket, h több praktika legyen a kezemben :) Ha nem vagy könyvellenes, akkor én ezt ajánlani tudom neked, persze nem mindent úgy fogok csinálni, ahogy oda van írva, hagyatkozni fogok a megérzéseimre is, de szerintem "útravalónak" nagyon jó, főleg nekünk, kezdőknek! Sok szerencsét, boldog babavárást!

Üdv.: 26 hetes kisfiús pocis

2009. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!