Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első babája nagy...

Akinek első babája nagy súllyal született (4 kg felett), annak a második babája is nagy súllyal született?

Figyelt kérdés
És aki az elsőt hüvelyi úton szülte, a másodikat is természetes úton szülte, vagy esetleg ez miatt inkább császárral szült?
2012. febr. 29. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Első 4 kg (lány) második 4,5 kg (fiú) a harmadik 4,2 kg (fiú) de ő csak 38 hétig volt bent. Ha bent lett volna 40 hétig ő is lett volna 4,5 kg.

Mindhárom császáros volt különböző okokból, így a hüvelyi szülésben nem tudok segíteni.

2012. febr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisztivan ***** válasza:
Ismerős fiai:első 4 kg,második 4,7kg lett.Hüvelyi szülés.Mi a tesóimmal(3-an lányok)4kg,3,6kg,3,2kg így sorban.Nem jött be a "papírforma".
2012. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első 4100 g,második 4200 g és mind a kettőt természetes úton szültem.
2012. febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem első babám 4650 grammal született, most terhes vagyok a kistesóval. Akkor nagy babát jósoltak, de kb 3.8 kg-osat. Elég nehéz szülésem volt, de az még nem is maradt meg bennem annyira, mint a szülés utáni felépülés, hatalmas vágásom volt, és bevallom őszintén hogy sokáig tartott, mig a széklet, és a szelek visszatartása helyreállt, ezért is fordult meg a fejemben a császár gondolata, a szivem viszont a sima szülés mellett dönt, az eszem viszont nem...
2012. febr. 29. 16:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt esetleg másnak is hasonló vagy akár más problémája nagy súlyú babájának születésénél, ill. születése után?
2012. febr. 29. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Első babám 3300 , második 4330 lett (60 centi) gyorsan született és kisebbnek várták úgyhogy meglepetés volt hogy ilyen nagy. Gyorsan is született a feje 37 cm volt..Hát gátmetszés kellett pedig bíztam benne hogy másodjára nem lesz, és bent is varrni kellett.

De összességében nem sok változás volt "odalent" csináltam az intimtornát vagy egy évig így visszaálltak a dolgok.

A harmadik 4220 lett (kisfiú) ő is viszonylag gyorsan jött, gátvédelem megint nem sikerült, vágtak is szakadtam is...az egy kín volt mire begyógyult és máig érzékeny:(( Intimtornát csinálgatom de még sok idő kell mire visszaállnak a dolgok szerintem...( most 8 hónapos).

Azért súlya miatt ha amúgy minden oké nem választanám a császárt eszembe se jutna, főleg ha első is nagy súlyú akkor a többedikeket is sikerül megszülni általában.

Jópár olyan ismerősöm van akit az orvosa csak arra hivatkozva császározott hogy VÁRHATÓAN uh alapján nagy lesz a baba...és végül 3800 gramm lett a kislány, hát én ezzel nem értek egyet. Ez nem nagy súly szerintem.

2012. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
moncsa:elsö fiam 4050g második 4200 lányom 3740gramm
2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 krisztivan ***** válasza:
Első fiam és egyetlen ,eddig,4430gr és 61centivel született.Szakadtam,vágtak.luktól-lukig:-))18 hós de még mindig nem áltam helyre teljes mértékben.Nehezebb a felépülés mint maga a szülés.Ezért kicsit parázok a következőtől,de még arrébb van.Addig intim torna:-))
2012. febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Első babám 4000 gramm ,második babám 3000 gr.

2012. márc. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok,kifelejettem:


Amikor első babámat szűltem akkor volt a császár virágkora.Minden kis okot megragadtak,h császár lehessen belőle.Nekem a 4000 grammos baba nagynak számított mert kicsi a csípőm azt mondták.

Pedig később rájöttem,h nem kicsi,hanem teljesen normális.

Második szűlésemig eltelt 10 év és mostanában a természetes szűlést részesítik előnyben.

Emiatt is hallottam h sokaknak szétszakadt a vaginája,végbele és h utána plasztikázni kellett.

2012. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!