Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetélhetek úgy, hogy meg...

Elvetélhetek úgy, hogy meg sem érzem?

Figyelt kérdés
A vetélés mindig vérzéssel és görcsöléssel jár vagy lehet csak ugy spontán hogy megsem érzem?Eddig minden nap rosszul voltam,most pedig hirtelen nemérzek semmit sem hányinger,fejfájás,fáradság, mintha nemis lennék már terhes.
2007. aug. 4. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

sajnos én már 5-ször elvetéltem és mindet éreztem.

Görcsölés vérzés hasmenés.

De 2 babát ki is tudtam hordani az egyik most 2 éves a másik 2 hónapos.Én is éreztem úgy néha az elején mintha nem is lennék terhes egyszercsak elmúlt a hányinger fáradtság.

2007. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vetéléshez szerencsére nem tudok hozzászólni, a hányinger egyidő után elmúlik! Változó, hogy kinél meddig tart, de általában az első harmadban jellemző.
2007. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!