Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyíregyházi Jósa András...

A nyíregyházi Jósa András kórházról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Elmondanátok a véleményeteket a kórházi kiszolgálásról, az ott dolgozókról? szülés után a kórházban van felicitas babacsomag? Nekem anyukám nemrég ott szült és nem kapott, pedig jó lenne mert szeretnék többet tudni a baba születése utánról. És hogyan bánnak veled, ha nincs fogadott orvosod? előre is köszi minden választ.

2012. márc. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok a válaszokra! Nemsokára én is ott fogok szülni!
2012. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két éve szültem ott, szülés után kaptam csomagot, bár nem értem ez miért fontos, szerintem nem sok értelmes van benne, ami a könyvekben van, azt megtalálhatod bármelyik babás honlapon, az egész inkább a reklámról szól. Szülés előtt két hetet voltam bent, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt, a nővérek között van olyan aki fásult és olyan is, aki nagyon kedves és lelkes. Olyan nővérrel aki durva vagy bántó lett volna nem találkoztam. Fogadott orvosom nem volt, az ügyeletesnél szültem. Külön szobában, mert apás szülés volt. Az orvos figyelmes volt, szülés után is minden nap benézett hozzám amíg bent voltam. Szülés alatt egyébként a szülésznő a lényeg az orvos igazából csak a kitolásnál és a varrásnál van jelen. Szülésznővel is meg voltam elégedve, pont műszak végén született a kislányom, de az orvossal együtt ott maradtak, hogy befejezzék amit elkezdtek, nem adtak át egy másik párosnak. A csecsemős nővérek közül az egyik kifejezetten szoptatási tanácsokat ad, megmutatják hogyan kell mellre tenni, meg felébreszteni a babát, ha nagyon bealszik evés közben. Szóval szerintem átlagosak a körülmények. Remélem segítettem.
2012. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs magándokim, ügyeletesnél tervezem. Kedves utolsó: Te kinél szültél végül?

Én is szeptemberben fogok szülni (szintén Nyíregyházán.

2012. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike sokat segítettél, remélem, ez nem változott.
2012. márc. 4. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos Dr. Iváncsó Béla, ha jól emlékszem, mert a keresztnevében nem vagyok biztos, de az Iváncsó az tuti. Egy nagyon fiatal, kedves doki.
2012. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!