Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad kerékpározni terhesen?...

Szabad kerékpározni terhesen? 27hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én körülbelül 30. hétig bicikliztem. szerintem nyugodtam, de amint szúrást érzel a méhnyaknál, szállj le, és rá se nézz fél évig :D
2009. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az utolsó pillanatig bicikliztem. Könnyebb lesz a szülésed, ha az utolsó perecig tevékenykedsz, nem hagyod el magad.
2009. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erről az oldalról kell megközelíteni: Azért biciklizni elég "veszélyes" terhesen, mert ha elesel, akkor nagy baj lehet. A nagy pocak miatt áthelyeződik a súlypontod is, ami által nagyobb az esélyed a puffanásra. Én nem bicikliznék.
2009. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett, vagy nincs semmi gond a terhességeddel akkor szerintem nyugodtan. De ha kétségeid vannak akkor a dokid biztosan segít szívesen.
2009. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

36 hetes voltam, amikor le kellett tennem a kerékpárt. Addig minden rendben volt, aztán már kényelmetlen volt. A babó kifejezetten élvezte, (most is szeret utazni), sosem éreztem azt, hogy nem kellene kerékpározni. Ami még fontos, én kisvárosban élek, itt sokan közlekednek kerékpárral, nekem is a munkába járó eszközöm volt. Úgy gondoltam, addig megyek azzal, amíg kellemesen érzem magam rajta, s nem félek. Még télen is, mert attól jobban tartottam, hogy gyalog esem el. :-( Szerencsére semmi baj nem ért sose.

Én ajánlom, amíg neked kényelmes, s a bentlakó is jól érzi magát. :-)

2009. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! En is 27 hetes vagyok es meg bicajozom. Igaz csak a hetvegeken es nem forgalomban. Szerintem amig birod, kenyelmes es biztonsagban erzed magad rajta addig bicajozz. En meg kb. 1 honapot adok magamnak es szerintem utanna mar lemondok rola, de addig is tekereak amikor tehetem.

Kellemes babavarast!

2009. jún. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha eddig rendszeresen, és biztonságosan bicajoztál, akkor lehet, ha most akarsz belekezdeni, akkor inkább várd meg míg megszületik a kicsi.

Én pl 10éve nem láttam biciklit, és mostani állapotomban nem tudnának annyit fizetni, hogy felüljek rá, és bicajozzak.

De ha napi szinten élvezettel tekertem volna eddig is, akkor valószínű most is tekernék, vagy talán már most nem 38hetesen.

2009. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam,hogy sokan kerekeztek, mert nekem otthon azt mondták, hogy nem szabad, föleg a férjem nagyon addógik(néha már betegesen).

Mindenkinek sok boldogságot és föleg egészséges babót.

2009. jún. 9. 09:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Ha nincs baj a méhszájaddal, akkor miért ne lehetne.De ha bármi gond felmerül, akkor nem szabad.Én december óta nem ültem bicón, ahogy poz. lett a tesztem, már nem mertem ráülni, volt már két vetélésem.Most pedig amúgy is nyitva vagyok egy kicsit, tehát azért is nem.
2009. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szadad. Én bicikliztem előtte rengeteget. Az esés miatt a baba életével fizethetsz.
2009. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!