Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chipolini Tiana babakocsiról...

Myf kérdése:

Chipolini Tiana babakocsiról szeretnék véleményeket! Kinek van ilyen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eredetileg ezt néztem ki magamnak, de mikor élőben megnéztem, akkor inkább nem vettem meg. Nem tetszett, hogy a lábtartó be van vonva azzal a műanyag fóliával, élőben olyan félkész-zörgős érzete van, gagyinak éreztem. Nem tudom, nézd meg te is élőben.

Amúgy sok dolog tetszik benne, nagy a kosara, könnyű, szép kis kocsi. Még egy negatívum jutott eszembe, hogy egy kézzel nem lehet irányítani, nekem ez fontos volt, mert van még egy 3 évesem, akinek a kezét fogom, terelgetem, miközben a kocsit tolom.

2012. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett a képeken, de megnéztem élőben és nagyon alacsony a kocsi, mózessel volt kirakva, egyből kiábrándultam belőle...
2012. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, akkor végül milyen kocsit vesztek? Vagy vettetek? Láttam én is élőben a Tianat, tetszik, hogy könnyű, könnyen összerakható, csukható..csak a stabilitása miatt gondolkodom én is még...
2012. márc. 6. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Pierre Cardin ps 822-t néztem ki. Átfordítható a tolókar, van bolygósítható kereke, vízszintesig dönthető, normálisan néz ki, és nagyon jó ára van. A tulajok többsége nagyon meg van vele elégedve, és írják, hogy már a második gyereket szolgálja ki.


Eleve kilövöm azokat a kocsikat, aminek csak 3 kereke van, és túlzottan nagy a méretkülönbség az első és hátsó kerekek között.

2012. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül milyen babakocsi mellett döntöttél? Elégedett vagy vele?
2013. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!