Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Klinikán kit...

Debrecenben a Klinikán kit ajánlatok akinél szülhetnék majd? Januára várom, van még időm, de gondoltam jobb az elején kinézni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Krasznai Zoárd-ot ajánlották, és már voltam nála egyszer a héten megyek újra hozzá. Fiatal, kedves, az eddig hallottak alapján 'érti a dolgát'. Hát remélem szerencsém lesz vele...

Boldog baba várást!

2009. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Dr.Zatik Jánoshoz jártam terhesgondozásra, és nála is szültem. Meg voltam vele elégedve. Velem kedves volt.

Üdv: 9 hós kislány anyukája

2009. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is debreceni vagyok és január elejére vagyok kiírva. Nekem 2. gyerek, Kenézyben fogok szülni. A Klinikán Zatikról én is jókat hallottam. Te kihez tartozol terhesgondozásra? Én Dr Nagy István Gézához. Meg van már a kiskönyved? Én a jövő héten intézem.

10 hetes km

2009. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem debreceni vagyok, csak az van legközelebb. Kiskönyvet a védőnőtől kaptam. a 10. héten kell mennem uh-ra (most 8. vagyok) csak még azt nem tudom kihez. Vagy uh központilag van? de csak egy orvoshoz kell bejelentkezni nem?

Régen a kenézybe jártan vizsgálatokra évente, de csalódtam egy dokiban így nem szeretnék oda menni.

2009. jún. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!