Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most leszek holnap 12 hetes...

Most leszek holnap 12 hetes terhes, és minden tüntem el mult 3 napja! Se hasszúrka, se hányinger, se mellfeszülés. Kezdjek el agódni? Vagy ez igy normális?

Figyelt kérdés
Nagyon agódom:((
2008. ápr. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
NEEEE!Ne aggódj semmiképp,úgyis mész dokihoz most genetikára,igaz?Ott megnyugszol,ha nem tudsz hívd fel az orvosod, de nem kell idegeskedni,a tünetek elmúlása nem jelent semmit,sokunknál elmúlik,nekem a 10.- héttől nincsenek,most vagyunk24.
2008. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha szerencsés vagy, akkor nem is térnek vissza, de az is előfordul, hogy egy ideig megszűnnek, aztán újra előjönnek.

26 hetes kismami

2008. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nekem 10 hetesen múlt el minden tünetem, semmit nem jelent, inkább örülj neki, a babának hidd el nincs semmi baja. A 12.-ik héten úgyis UH, akkor majd megnyugszol, hogy nincs semmi baj!
2008. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Csak annyi rosszat hallani,olvasni lehet ilyesmikről.Meg nyugodtam!Hálla nektek.Most olyan jól érzem magam,mind újkóromban:)Ez furcsa érzés,mert eddig végig szenvedtem.Jövöhéten megyek csütörtökön genetikára,és pénteken integrált tesztre is.Rajtam mulna minden héten meg nézzném pocak babám ultrahangon,jól van-e.Nagyon szép,és tünetmentes baba várást!Nagyon köszönöm a segitséget!!Szíjasztok!!
2008. ápr. 11. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!!!!

Én is így éreztem, ráaadásul mondom, nekem a 10-ik héten se hányinger, se mellfeszülés, semmi. Nagyon beparáztam, legszívesebben egy hordozható UH-al jártam volna, és minden percben megnéztem volna a babámat. Elmúlt ez a nagy aggódá, persze jöttek mások, de a lényeg, hogy neked is el fog, ez egy természetes aggodalom, és tapasztalatból mondom, hogy szuperül tú lépünk ám rajta. Pl. én most vagyok 25 hetes és most kezdett megint fájni a mellem, ja és alig nőtt valamit, de ezen sem aggódom, ez is alkati dolog, majd aszoptatásnál behozza a lemaradást és végül is az a lényeg!!!!!!!

Örülök nagyon, ha megnyugodtál!!!!

2008. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer,hogy meg osztottad velem tapasztalatodat!Hizni sem hizok,lehet tényleg alkat függő:)Már akkor érzed ahogy pocak babád mozog!De jó neked!Vigyázz magadra,és a kis pocak lakóra is!Minden jót kivánok,egészséget,boldogságot!!Szíja!!
2008. ápr. 11. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne aggódni????? Van akinek egyáltalán nincs semmilyen terhességi tünete...akkor az is aggódjon hogy ő nincs/nem volt rosszul?

Inkább örülj neki. Nem kell mindent elhinni amit hallasz mert megőrülsz mire megszülsz!

2008. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!