Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama aki fogadot...

Volt olyan kismama aki fogadott orvosnál szült és nem fizette ki mert sajnos nem volt rá pénz? És aki ezután ujra terhes lett és ugyan abba a korházba ment vizsgálatokra ahol az az orvos volt. Szólhat az orvos érte?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert én sajnos így jártam és nem tudom merjek-e ugyan abba a korházba vizsgálatra vagy akár szülni :(((

Segítsen aki tud nagyon meg köszönném:)



2012. márc. 9. 15:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom(ráadásul közöm sincs hozzá),de elég bátrak vagytok,hogy vállaltok 3. gyereket.Tudom,hogy vannak kedvezmények,de az közel sem olyan mértékű,hogy egy amúgy is rossz helyzetben levő családon sokat segítene...én is a 3.-at várom,ám mivel nálunk a legnagyobb gyerek már betöltötte a 18. évét,így ránk nem vonatkozik.Holott egyetemista,és elhiheted,nem olcsó mulatság(családi pótlék sem jár utána,mert egyetemista,nem pedig okj-s iskolába,vagy technikumban tanul(ebben az esetben 20 éves korig kapnánk)).
2012. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!