Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor fordult ki a...

Kinek mikor fordult ki a köldöke, ha kifordult és mikor jelentek meg a striák, ha megjelentek, hanyadik héten?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 29 hetes 2 napos és még nincs striám és a köldököm se fordult még ki, megúszhatom, ha eddig nem jelentek meg ezek a dolgok, vagy még csak ezután fognak!? Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 10. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
utolsó pár hétben jött ki, nem sok, de pár stria. köldök? az azt hiszem kicsit hamarabb, de nem zavart, meg egyébként is gyorsan visszamegy
2012. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Köldököm kb. utolsó pár hét,de nem is biztos...Striák,miután megszültem...addig semmi nem látszott,aztán mikor megláttam kicsit meglepődtem,de nem volt vészes,10 hónapja szültem,kb 2 látszik még kicsit..
2012. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Striák 28. héttől jöttek, először csak 3, aztán 5, 8 és abbahagytam a számolást. Sajnos nagyon sok lett a 39. hétig. Ma is jól látszanak a bőrömön. Ezek már velem maradnak örökre :( A köldököm kicsivel utána fordult ki teljesen (kb. 31.-32. hét)
2012. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A köldököm a 28-29. héten. Stria nincs még.:)


31 hkm

2012. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A köldököm a lapos szintet elérte, de nem fordult ki.

Stríám nem lett egyáltalán, pedig 3,5 kg volt a babám születésekor és 52 cm, tehát nem volt kicsike. :D


Mostmár elmúlt 1 éves is... Mellemen a szoptatástól lett 1-2 halvány és keskeny csíkocska, de az sem vészes.

2012. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Stírák a 37.héten. Előtte a 12.héttől kezdve kb minden este kentem a hasam. Aztán egyszer csak az egyik hétvégén elfogyott a krém. Péntek este, ha jól emlékszem. Két nap nem kentem be, harmadik napra ki jött pár csík. Nem volt vészes, azóta már alig-alig látszik.

Köldököm nem fordult ki, pedig nagy volt a pocak :)

2012. márc. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fordult ki a köldököm, pedig óriási volt a hasam, és nem is lett stríám sem. Mondjuk én minden nap kentem krémmel, lehet, hogy ennek köszönhetem.
2012. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Első perctől kentem napi többször drága és kevésbé drága krémekkel mégis a 24. héttől repedni kezdett a hasam és a végére tiszta csík lett, és nem is híztam sokat plusz magas is vagyok; úgyhogy volt hova nőni a pocaknak mégis repedtem!

Barátnőm hasa szülés közben repedt meg alul több helyen...addig egy szál csíkja se volt...

Köldök, nekem 37 hetesen fordult ki a köldököm (első babánál).

A másodiknál már 16 hetesen kifordult, újabb csíkjaim viszont végig nem lettek pedig a második babám egy kilóval nagyobb volt mint az első.

EZ a csíkosodás alkati kérdés akinek olyan az alkata, AKÁRMIT kenhet rá akkor is repedni fog.

2012. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a köldököm alapból is kicsit kintebb volt mint másoknak, így a 16. héten kezdett el teljesen kifordulni.

A mellem olyan 24-25. héttől striásodott, a pocakom pedig kb a 32. héten kezdett, de már most rengeteg van rajta. Ez is emberfüggő, mert én is a 12. héttől minden nap többször kentem, hol gyógyszertári krémekkel, hol másféle zsíros krémekkel, de nekem a védőnőm is megmondta, hogy hiába fogom kenni, ha olyan a bőröm, ígyis-úgyis szét fog repedni.

Boldog babavárást, és könnyű szülést nektek :)

36+3hkm

2012. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 héttel a szülésig semmi csíkom nem volt, addig kentem is (DM saját márkás Babylove-os olajjal), s persze tapsikoltam, hogy hátha megúsztam... De sajnos nem. :(

A 36.héten felugrott rám 1 hét alatt 3 kiló (pedig nem zabáltam!!) és ez a hirtelen többlet meg is repesztett. Szülésig ez nem is változott, viszont a szüléssel szerintem nekem is több lett a csík az alhasamon.

Azóta (5 hónapja) valamelyest halványodott, de tudom, hogy sosem lesz már a régi.. :(

A köldököm szülés után szinte rögtön a régi lett, de olyan nagyon nem is volt addig sem kifordulva...

2012. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!