Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja esténként ég a...

Pár napja esténként ég a torkom és a mellkasomnál a nyelőcsövem.23 hetes vagyok. Ez gyomorégés lenne? De miért csak este?

Figyelt kérdés
Este semmi megterhelőt nem eszek, pl este egy tányér tejbegríz volt a vacsi.
2009. jún. 10. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem is inkább este jelentkezik. Lugos vizet iszom, ez úgy tűnik nagyon jó rá, mert nálam teljesen mindegy mit eszem.
2009. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak és nekem is este. Igaz, fekve. A kaja ilyenkor nem sokat számít (persze, ha nehéz, savas ételt eszel, az még rosszabb), a baba nyomja a belső szerveidet, asszem ezért van. Én végigkínlódtam vele, nem szedtem semmit rá, száraz kekszet ettem, meg feljebb emeltem a párnámat. Lehet szedni gyomorégést enyhitő bogyókat terhesen is, beszéld meg a dokiddal. Én homeopátiát fogok szedni legközelebb, de fejből sajnos nem tudom, melyik szer jó ilyenkor. A patikákban általában lehet kapni egy könyvecskét, benne van az összes homeós bogyó javallata, még csak megvenni sem kell, csak kérd meg a gyógyszerészt, nézze meg a várandós részben.
2009. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát akkor ez már így marad, bár remélem rosszabbodni nem fog. Biztos a baba nyomja a szerveim, és a gyomrom is kisebb lehet már. Majd utánanézek ezeknek a homeós bogyóknak, használok én is pl megfázásra.
2009. jún. 10. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én salvus vizet ittam attól jobb volt

2009. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvass a reflux-ról. Ez annak a tünete. Nekem is volt, ha fekszel, a gyomorsav visszafolyik a nyelőcsövedbe, és az okoz égető érzést.
2009. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyum dietetikus szakácsnő egy kórházban és ha ott gyomorégéses beteg van, akkor hideg tejet adnak neki. 22 hetes kismama vagyok és nekem is előfordul ritkán, de nekem bevált a tej, csak minél hidegebb legyen, nekem az a lényeg. :)

Ja és érdekességképp azt mondják, ha a kismamának ég a gyomra, akkor nő a pici haja.:)

Kellemes babavárást

2009. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek is a választ! Ki fogom próbálni a hideg tejet is! Remélem beválik valami és nem fog rosszabbodni :)

Szép babavárást nektek is!

2009. jún. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!