Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülésben kérhetek...

Apás szülésben kérhetek tanácsot? Nem vita.

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy mire készüljön az apuka, leírná nekem valaki röviden hogy zajlik az ilyen? Például, nálatok hol volt az apuka? Ült melletted egy széken? Mennyit látott az egészből - ha nem akarta, nem látta a kibújást? Mennyi vér volt nálatok, hogy élte meg a párod? Amúgy mit csinált apuka a szülésnél végig? Tehát gyakorlatilag hogy zajlik egy apás szülés, nem azt kérdezném, hogy az legyen-e, hanem hogy mire készüljünk párommal. Köszi!
2012. márc. 12. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, nálam ráadásul az elsőnél, amikor a doki megjegyezte, hogy most vágunk egy picit, azonnal megkérdezte, hogy muszáj? Máig meg van győződve, hogy nem kellett volna, mert pici baba volt, akkor végig nézte a kibújást. A másodiknál meg nem is köszönt a dokinak, egyből mondta, hogy azt szeretné kérni, ha nem muszáj, ne vágjon. Nem volt fogadott orvosom, ez két különböző doki volt.
2012. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontoztam cserébe, aranyosak vagytok! :) Csak kibirja az emberem! :)
2012. márc. 12. 16:27
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát senkit nem pontoztál fel!!!Mert akkor ott lenne,hogy 87% ---> 100 %
2012. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

OFF

(Ahhoz, hogy ottlegyen a 100%, több szavazt szükséges. Ha más nem szavazott, nem lesz ott a kérdező egy szavazata után.)

Szép szülést:)

2012. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nah, úgy értettem, mindenki kapott zöld kezecskét, vagy mit, hogy hasznos volt, ezt akartam mondani, bocsi! Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 12. 17:18
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk a vajúdóban végig velem volt, egyszer küldték ki a beöntéskor fél órára, abban úgysem tudott volna segíteni, egyébként végig velem volt, fájáskor belé kapaszkodtam, töltött a poharamba vizet, támogatott a jelenlétével, elfutott a szülésznőnek szólni, hogy szivárog a magzatvíz, hány percesek a fájások, most már nyomni kéne. Amikor vizsgálták a méhszájamat, burkot repesztettek előtte áttámogatott a vizsgálóba, oda nem jöhetett be. Szülőszobán meg segített felkászálódni a szülőágyra, felhúzni a lábam, tartotta amíg nyomtam. Egyébként annyit lát amennyit akar. Nem kötelező a lábadnál állnia. Elkészítette az első fotókat a babáról, körbetelefonálta a rokonságot. Kb. ennyi egy apás szülés, meg ugye egy csodálatos élmény neki is, ugyanúgy mint nekünk.
2012. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!