Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi igaz abból, hogy a lányos...

Mi igaz abból, hogy a lányos kismamák gyakrabban hánynak és más ételeket kívánnak, mint akik fiút várnak?

Figyelt kérdés
Nekem az első lány volt és egyáltalán nem hánytam, néha émelyegtem, kívánós sem voltam. Most nagyon fiút szeretnék és most még csak émelygés sincs. Ételek terén sincs különösebb változás, talán annyi, hogy édességet egyáltalán nem kívánok.
2009. jún. 12. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt hányingerem és fiam lett. :-)
2009. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem két fiam van az elsövel semmi bajom se volt és a másodiknál mindenem fájt és hányingesem is volt meg szédülés is csak abban egyezet meg a két terhességem hogy az édeséget kivántam mind a kettönél
2009. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

12 hetes a kislányom, én 30 hetet végig hánytam, állandóan.

Ahelyett hogy híztam volna fogytam 7 kilót, és csak az utolsó 10 hétben híztam 4 kilót, köszönhetően annak a csodaszernek amire rátaláltam és abbamaradt a hányásom.

2009. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindhárom terhességemmel ugyanolyan hányós voltam, ugyanúgy kivánós voltam, a pocakom is ugyanolyan "állású" volt és két lányom meg, most 7 hónapja egy kisfiam született :) Csak a súlygyarapodásban volt eltérés, mert a lányokkal 8-8- kg-ot, a fiammal 16-ot szedtem fel.
2009. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kisfiút várok,ez 100%,megmutatta a fütyköst elég szépen a 4D-n. Én az első 3hónapban majdnem 5 kilót fogytam,állandóan hányingerem volt,nem bírrtam semmit enni,csak gyümit,meg zöldeket. Aztán a 4.hónaptól elmúlt a hányás,bejött az édességmánia. Ölni tudnék egy szelet sütiert :D
2009. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Semmi sem igaz abból.Nem a gyerek nemétől függ.Barátnőm a fiával végig hányta a 4 hónapot.Korházban is volt emiatt.

Én se a fiammal se a lányommal nem hánytam.

2009. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kislányt várok és egyszer sem hánytam. Néha émelyegtem de semmi és nem vagyok kívánós sem.
2009. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy húgom van és anyukámnak semmi tünete nem volt egyikőnknél sem. Ezzel szemben én kb. 14. hétig émelygős hányós voltam. Nekünk a 12. heti genetikai uh-on azt mondták 90% hogy kisfiú, nemrég a 18. heti genetikain ezt megerősítették 100% hogy kisfiú. A kívánósságból nem igazán tudtam volna eldönteni mert mindig mást kívántam.
2009. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! 4 gyerekem van, 2 fiú, 2 lány. Én nem találtam semmiféle összefüggést a gyerek neme és a tünetek között..bár engem a 4-ből 3x teljesen elkerült mindenféle tünet..Én sem tudtam most utoljára semmi édeset megenni és lányom született..az előző babánál se bírtam az édeset, ő fiú.. tehát még ebben se lehet összefüggést találni..
2009. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

32 hetes vagyok, kislányom lesz és egyszer sem hánytam...

2009. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!