Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem a következő: 9 napja...

Kérdésem a következő: 9 napja késik,3 + tesztem van. Viszont nagyon aggaszt, hogy szurkál a hasam és 2 napja nagyon fáj a derekam, a csípőmbe is kisugárzik. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mondjuk sajnos régóta be van gyulladva a derekam, azt nem tudják mitől. Szerintetek aggódjak esetleges méhen kívüli terhesség miatt? Dokit csak ma tudom hívni este, és időpont talán jövő hétre lesz. Elvileg 5+2 hetes lehetek kb.
2012. márc. 20. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind normális tünetek.
2012. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb-nagyobb megszakításokkal így telt a 12. hétig minden nap. Magnézium enyhíti. :)


32 hetes

2012. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyél magneb6-ot
2012. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Béres Magnézium + B6-om van itthon, az is jó? Köszi a válaszokat!
2012. márc. 20. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából még jobb is, mint a magneB6. Szedd nyugodtan! :)
2012. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg a jövő hetet, hanem ambulánsan menj el, aztán majd elmész a dokidhoz, mikor ráérsz. Ilyenkor már jó lenne, főleg a te esetedben is az UH. Ne várj, menj minél előbb, a hasszúrka nem mindig jelent jót, ilyen korai időszakban. Megaztán tuti idegesít a dolog is, szóval csak parázol még egy hétig, vagy kitudja meddig? Ez sem tesz jót. Intézkedj.
2012. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!