Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon: gyomor nem...

Ultrahangon: gyomor nem telődött? Telődés nem látszik 20 hetes vagyok. Két hét múlva kontroll. Mi ez?

Figyelt kérdés

Van közöttetek olyan kismami akivel ez előfordult, és mi lett a vége?????

Köszönöm előre is!

Egy rémült kismama


2009. jún. 12. 21:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni hogy a magzatvíz normál mennyiségű.

Egyébként minden oké, csak ezzel van baj. Az ultrahangos orvos nem válaszolt egyetlen kérdésemre se.Csak ugyanazt ismételgette hogy telődött és kontroll Hétfőn megyek az orvosomhoz, addig megőrülök ha nem tudok meg valamit.

2009. jún. 12. 21:50
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
az, hogy per pillanat nem volt a baba hasában víz, de ha normál a magzatvíz mennyisége az azt jelenti, hogyiszik is belőle, NYUGI!!! az is lehet, hogy valami apró baj, gyakori rekeszizom probléma, ami javulhat és ha nem akkor is korrigálható!
2009. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ijedj meg! Lehet,hogy per pillanat nem telítődött a gyomra, és ezért hívtak vissza uh-ra.


De...sajnos egyik ismerősömnél ugyanez volt a gond. Rossz vége lett.

2009. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a magzatvíz mennyisége normális volt, akkor szerintem semmi gond nem lesz! Valószínű pont akkor nem ivott a pici. (Meg kellett volna ismételni az ultrahangot 1-2 órával később...)

Sajnos nálam nem így volt. Sok volt a magzatvizem és nem volt gyomortelítődés. Sajnos későn vették észre, úgyhogy majd csak születés után derült ki, hogy kromoszómarendellenesség volt. De mondom, nálam sok volt a magzatvíz és utána még egyéb rendellenességeket is észre vettek.

Nagyon drukkolok, hogy nálad minden rendben legyen.

Amúgy engem azzal áltattak, hogy valószínű csak nyelőcsőszűkülete van, vagy nyelőcsőzáródási rendellenessége, amit meg lehet műteni. Hát igen, az volt, a sok más rendellenességen kívül.

Szóval kitartást és remélem nálad nem lesz baj!!!!!!

Minden jót és jó egészséget kívánok neked és a picidnek!

2009. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még csak annyi nem fér a fejembe, hogy a hólyag az telődött volt. Tehát ha iszom először a gyomromba kerül a cucc, és onnan szívódik fel, és kerül vizelet (telődés) a hólyagba. Tehát ott volt, a gyomorban meg nem.


Az hogy rossz lett a vége az mit jelent??


Már veszítettem el egy kisfiút, neki csontfejlődési rendellenessége volt, bele halnék ha bármi történne vele. Ha lehet műteni vagy kezelni, és élhet akkor már jobb.

2009. jún. 15. 09:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Még csak most látom, hogy már majdnem egy hónapja írtál, kérdeztél. Azóta biztos okosabb lettél. Remélem minden rendben van veletek és nagyon sajnálom az előző babádat!

Tudsz már valamit? Én a harmadik válaszoló vagyok. Kérdezhetsz, ha akarsz, de remélem nincs rá szükség, mert minden rendben van!

Minden jót!

Üdv.:

Z.

2009. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy érdeklődsz drága vagy :) :)

Zabszemmel a hátsómban mentem az uhura, egész reggel édes cukorkát szopogatta, az utolsótól majdnem a rókakoma is kijött, gondoltam ha jó édes, akkor nyeli..

szerencsére minden oké. :) A doki barom volt, valakivel ordítozott pont trágár módón a telefonjába, egyik keze a hasamon a másikba a teló, a könyökével kapcsolgatta az ultrahangot. De nem ez a lényeg. Bólintott a fejével, és tudtam hogy minden ok. :) :)

Szívbajt hozza rám ez a gyerek, és még nincs vége.......hol van még a szülés ideje....

2009. júl. 7. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök a jó hírnek! Manapság ezzel a sok vizsgálattal csak a szívbajt hozzák a kismamákra. További nagyon boldog babavárást kívánok és jó egészséget!

Üdv.

2009. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikor született meg?
2014. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt ugye ?
2014. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!