Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vaszari Zselyke? Nektek, hogy...

Vaszari Zselyke? Nektek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon.
2012. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tetszik, de szerintem a Zselyke alapból idétlenül hangzik, bocsánat! Múltkor pont erről a névről beszéltünk ismerőseimmel, hogy milyen felkapott lett, pedig eléggé furán hangzik.
2012. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem semmi bajom nincs a Zselyke névvel, bár én sem értem, miért lett felkapott. Viszont ezzel a vezetéknévvel szerintem nagyon nem passzol. Ráadásul a Zselyke név egy kis tündéri, csendes, nyugodt kiscsajszinak való. De mi lesz, ha egy vagány kis ördögfióka lesz a lányod? :)
2012. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kicsit furi a vezetéknévvel.
2012. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos :) De neked tetszik???Akkor ne törődj más véleményével!!!
2012. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Jajj ne már!!Nagyon nem tetszik!!!

Zselyke??!!

Neharagudj,de ez valami kórság itt??

Komolyan,Zselyke???

A vezeték nevetekkel sem passzol!

Bocsánat,nem akarok sértő lenni,de ettől a névtől már a hideg ráz!!

Itt folyamatosan zselykéznek...annyira bugyuta név...

2012. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Ehez a vezeteknevhez nem adnam ezt a nevet.

De a te dontesed! Ha neked ez tetszik akkor add ezt.

2012. márc. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól hangzik és kiválóan passzol a vezetéknévhez is ( a Kovácshoz szerintem kevésbé illene :D).
2012. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia, én már elfogadtam ezt a keresztnevet, csak egy dologra hívnám fel a figyelmedet azon kívül h tényleg manapság mindenki Zselyke: A gyerekeknek külföldön elég lesz a keresztnevében lévő dupla mássalhangzót magyarázni, ha még a vezetéknévben is ott az SZ, nincs az az ember aki kiejti helyesen majd ha esetleg külföldre kerül. Tudom, nem biztos, hogy elpályázik, de tekintettel az ország helyzetére egyre többen mennek majd ki dolgozni, ha így marad az egyetemi finanszírozás,akkor tanulni is.
2012. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
pERSZE, A zSELYKE BAJ, HA FELKAPOTT LETT, DE EZT SOHA NEM JEGYEZTE MEG A DÓRA, NÓRA CSENGE, VAGY MÁS (SZÁMOMRA) KATASZTROFÁLISAN CSÚNYA NÉVRE. PERSZE SENKI NEM AZÉRT ADJA A GYEREKÉNEK A NEVÉT, HOGY MÁSOKNAK MEGFELELJEN. GYÖNYÖRŰ A NÉV JELENTÉSE. PERSZE VALÓSZÍNŰLEG ELFOGULT VAGYOK, MERT AZ ÉN KISLÁNYOM ZSELYKE, ÉS NAGYON BOLDOG VAGYOK, HOGY ÍGY DÖNTÖTTÜNK, MERT NAGYON ILLIK RÁ A NEVE. BOCSI AZ OFFÉRT. KEDVES KÉRDEZŐ, SZERINTEM JÓL HANGZIK, AZ ÉN KISLÁNYOM SZATHMÁRI ZSELYKE HAJNA. :)) JÓ HOSSZÚ, DE NEM TUDTUNK DÖNTENI. JÓ BABAVÁRÁST, KÖNNYŰ SZÜLÉST! ZSELYKÉNEK PEDIG BOLDOG GYERMEKKORT!
2012. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!