Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babámat csak császárral...

A babámat csak császárral szülhetem meg! Ehhez muszáj, hogy fogadott orvosom legyen? Mert én nem szeretnék! A SOTE1 -en szeretnék szülni, mert oda bejöhet az apuka császárhoz! Akkor oda kell mennem most dokihoz, vagy mehetek pl az sztk-ba is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ugyan én simán szültem, de olyan helyen ahol nem is lehet orvost fogadni (legalább is akkor még nem lehetett 4 éve) akkor is voltak olyanok akik tudták, hogy császár lesz.
2012. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én oda járok orvoshoz és idáig minden apuka kinn toporgott! Tuti, hogy ott bemehetnek??

Amúgy jó kórház, én szeretem, de másképp tudom... nehogy pórul járj.

2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy benn lehet az apuka császárnál a SOTE 1-en! A Tévében is volt erről szó kb 2 hónapja, a 9 hónap című műsorban! Meg itt a neten is találtam róla ilyen írásokat! Csak akkor nem lehet benn az apuka, ha sürgősségi beavatkozás kell!
2012. márc. 21. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom.

Míg benn feküdtem, addig bárkit vittek a programozott császárra, ott az apuka még az őrzőbe sem mehetett be, se a műtőbe, pedig ki van írva, hogy a kismamának joga van egy emberhez, akit ő nevez meg.

Inkább hívd fel őket és járj utána.

2012. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha körzetileg a kórházhoz tartozol csak akkor szülhetsz abban a kórházban fogadott orvos nélkül. Ha máshova tartozol, akkor csak fogadott orvossal mehetsz oda.

Sajnos én is így jártam (nem ezzel a kórházzal) mi fogadtunk orvost. Egy 37+4 hkm

2012. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A Péterfy Sándor utcai kórházban is bent lehet az apuka a császárnál! :-) Nekem mindkét gyermekem ott született császárral és az apuka végig ott volt a fejemnél. Sőt, a 2. császárnál az ő mellkasára tették rá. Azóta se felejti el azt a megható pillanatot :-)))


Boldog babavárást!

2012. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!