Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hónaptól kell valamin...

6. hónaptól kell valamin változtatnom pl:több pihenés, öltözködés, étrend. Mikortól kell kismama melltartót és bugyit venni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A 6.hónap tájékán azért már nő a poci,tehát kismama ruhát mindenképpen venned kell. Jó hogyha sokat pihensz főleg hogyha lehetőséged van rá,mert lehet,hogy később már kényelmetlen lesz az alvás.(bár ez egyén függő).Hogyha pedig meglesz a baba már nem sok időd marad pihenésre,de úgyis érezni fogod amikor majd le kell lassítanod egy picit.

Én vettem kismama melltartót már az elején mert nekem hamar elkezdett nőni a cicim,de nem igazán szerettem.

Bugyit viszont nem vettem,mert jók voltak rám amiket azelőtt is hordtam.

2008. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos,én csak akkor változtattam,amikor éreztem,hogy kell.Tehát a tangáimat is azért hagytam el egyelőre,mert kijött az aranyerem,és eléggé kényelmetlen.Ha úgy érzed,hoyg fáradtabb vagy,akkor pihizz többet.Én úgy gondolom,hogy ez a kismama melltartó,bugyi stb csak pénzkidobás,inkább olyat hordjál,ami kényelmes.Sima sportboltban is kapni olyat,ami remekül tart,és nincs benne kosár vagy szivacs.De ezt tényleg neked kell érezni.Figyelj oda a tested jelzéseire,és tudni fogod,hogy mikortól mit kell tenni.
2008. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell változtatnod, ha érzed, hogy változtatnod kell.

Az életmódodban akkor, ha fáradt vagy, álmos vagy, keményedik a hasad, ilyenkor lassíts, pihenj többet.

A melltartót, bugyi kérdése is akkor aktuális, ha az addig hordott nem kényelmes, akkor vegyél nagyobbat, kényelmesebbet, és a ruhával szintén. Ne szorítson soha semmi, mindig minden legyen kényelmes.

A szoptatós melltartóval érdemes várni, mert szülésig nőhet a mell, és utána még nagyobb lesz. DE addig is szerezz be egy varrás nélküli kényelmes melltartót vagy toppot, ami neked jobb.

2008. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül változtatnod az életmódodon! Sőt, ha nem vagy vesz. terhes, ne is tedd, csak ha úgy érzed, hogy pihennetek kell. Mozogj, sétálj sokat, ne egyél kettő helyett, ne kényelmesedj el, mert akkor szülés uán nagyon nehéz lesz visszatérni a hétköznapokba, pláne egy állandóan síró picikével.Egyél sok gyümit, zöldséget, kefírt, teljes kiőrlésű kenyeret, hogy ne legyen szorulásod - ezek ráadásul nem csupán egészségesek, de nem is hízlalnak.Simogasd a pocid,hordj kényelmes cuccokat, s meglátod: tök jól fogod érezni magad!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!