Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha házhoz jön a védőnő akkor...

Ha házhoz jön a védőnő akkor is csinál vizelet vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomás,dagad a láb,fehérjét kellene megnéznie viszont egy hét múlva van időpontom a dokihoz a védőnő pedig holnap jön.
2012. márc. 22. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam kétszer volt, egyszer az elején, meg most 34. hetesen, de egyszer sem csinált vizeletvizsgálatot. Talán ha felhívod és megkéred, visz magával tesztet és meg tudja nézni.
2012. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én védőnőm minden alkalommal csinál vizelet gyors tesztet.Szerintem kötelező lenne nekik...
2012. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem soha nem csináltak egyik gyereknél sem néha eszükbe jutott elküldtek vizelet meg vér vizsgálatra ebbe a kötelezők benne voltak..
2012. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor csinált, amikor mentem tanácsadásra, házhoz nem hozott csíkot. Nem tudsz Te bemenni hozzá? Ha magas a vérnyomásod és vizesedsz, fontos lenne.
2012. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem itthon sose csinált,viszont a húgomnak igen és egyből kórházba is kellett mennie toxémiával.Bár szerintem neki is csak azért csinált otthon,mert ugye neki is voltak tünetei.Szerintem szólj!
2012. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!