Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem érzek semmit 5+4...

Baj ha nem érzek semmit 5+4 hetes terhesen? Korai még a tüneteket várnom?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: szültem egy csodás kislányt 21 hónapja. A terhesség mindenféle gond nélkül lezajlott, az első trimeszterben nem volt hányinger, állva elaludtam viszont bárhol és melegem is volt. Másra nem emlékszem, annyira természetes volt, hogy működik a dolog. (persze a para megvolt, hogy rendben legyen minden, de nem vittem túlzásba.)

Sajnos a 2. terhességem vége missed ab lett, 9. heti UH-n üres petezsákkal 6 hónapja. Arra emlékszem, hogy nagyon nagyon hamar kényelmetlen volt hason feküdni, mintha egy gumó lenne ott és ez elmúlt kb 1 héttel az UH előtt. Mellesleg nagyon vékony alkatú vagyok. Sejtettem is, hogy baj van. Plusz állandóan éhes voltam és álmos, de sajnos nem emlékszem, mikor kezdődött.

Most ismét terhes vagyok és persze rettentően aggódom. (Akinek volt már vetélése, gondolom pontosan érti...). Korai még a tüneteket várnom? Valahogy olyan érzésem van, mintha nem fejlődne a terhesség. Megvolt a teszt, azóta semmi. Se étvágy, se álmosság, se hasnövés. Puffadtam vagy 3 napig, aztán az is elmúlt. Se szorulás, se nyilallás a petefészekben.


2012. márc. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden kismama más! Én először a 8-10 hét körül kezdtem érezni a mellfeszülést, majd a folytonos álmosságot!

Sok sikert, és sok nyugalmat!

25 hkm

2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán az előzmények miatt gondolkodsz így! Minden terhesség más, egyiknél semmi bajod, másiknál meg szenvedsz. Nekem is később kezdődtek a rosszullétek. Nyugodj meg!
2012. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is vártam a tüneteket. 6.héten meg is érkeztek. De az is lehet neked később jönnek.
2012. márc. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én most vagyok 16 hetes 4. terhesség, semmi rossz közérzet azon kívül, hogy a melltartót messziről elkerülöm :-) szerencsére nincs étvágy, hányás, puffadás, semmi !

második gyermekemmel két hétig hányás, minden terhesség más és más...

2012. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a megnyugtato valaszokat!

Valoszinuleg az elozmenyek miatt aggodom tul a dolgot...olyan lassan telnek a napok, meg 1 het van az elso UH-ig...

De bizakodok nagyon!

2012. márc. 23. 11:07
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvolt az elso UH, 6 het, 5mm, szepen dobogott a kis szive :)

Tuneteim meg mindig nagyon enyhek, icipici emelyges.

De most nagyon boldog vagyok :)

2012. márc. 29. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Pont ugyanebben a szituban vagyok most, mint a kérdező. Pénteken megyek UH-ra. Remélem, nekem is jól fog alakulni a dolog!

Kérdező: Azóta már megszületett a pici, igaz? Minden rendben volt, ugye?

2013. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!