Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismami vagyok és...

35 hetes kismami vagyok és egy pár napja akár hányszor felállok bekeményedik a hasam ez normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajna ilyen mértékű keményedés nem normális, főleg ha kemény is marad a hasad. Nekem sajna ez van 22 hetes korom óta, és nem tudok vele mit csinálni. Ha lepihenek, elmúlik, de ha mozgok, kemény.

Szólj a dokinak, valószínü fog adni magnéziumot. Az lehet hogy segít, de sajna nem mindig. Próbálj pihenni amennyit lehet!

Viszont ha a keményedés elmúlik max 3 perc után, akkor semmi gond:-)De azért szólj a dokinak.

2008. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet normális is, abszulút belefér, de más tünete is lehet, pl. méhszáj okok. Ezért kell figyelembe venni a keményedést, de semmi képpen nem eltúlozni. Mi a teendő: el kell menni a dokihoz és megvizsgál, ha minden rendben, akkor egy kis magnéziumot egyél pl. Béres magnéziumból egy felet. De mivel a 35 héttől a magnézium evésével is csínnyán kel bánni, mivel a jósló fájásokat elfedheti, mindenképpen azt javasolnám, hogy vizsgáljon meg doki bácsi, hogy ez csak a terhesség és a pocaknövés normális velejárója pl. rövidül vagy nyílik-e a méhszáj. én is sokat keményedtem, nem volt semmi rossz oka, én eszem a magnéziumot, de én még csak 25 hetes vagyok!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanitt járok, és nekem is rengeteget keményedik a hasam,de most kezdtem el szedni a magne b6-ot, és azóta sokkal jobb.Napi 2 veszek csak be, de sokat enyhült a keményedés!Boldog babavárást nektek!
2008. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második válaszoló: bocs nem pl. hanem VAGY!!!!!!!!nyílik a méhszáj
2008. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! el is múlik pár perc mulva és holnap dokihoz is megyek csak ma persze nem vette fel a telefont:S
2008. ápr. 14. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Magnéziumot biztos nem fog írni,mert lasssan nem lehet szedned,pont ezek miatt hogy ne nyomja el majd a fájásokat.,Próbálj meg addig is sokat pihenni,sztem ha nem vagy nyitva és minden ok,akkor az orvos is ezt tudja javasolni,nem kell annyira sietni annak a babának.jelez a szervezet is de ne találgassunk remélem mielőbb eljutsz a dokihoz,márcsak azért hogy ne idegeskedj.

Én 25 hetes vagyok,nagyon sokat keményedik a hasam,nekem sokat kell feküdnöm,a gyszer sem segít,a pihenés igen,az jó rá.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!