Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas ovulációnál nagyobb...

Fájdalmas ovulációnál nagyobb esély van a babára? Neked milyen volt az ovulációd, amikor sikerült?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg folyásom volt, nem tojásfehérjés olyan nem volt. Fájt a derekam, égett a gyomrom és ovutól érzékenyek voltak a melleim.

22 hkm

2012. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Volt egy időszak, mikor mindig középidőben iszonyatos görcseim voltak, nospa-t kellett szednem. Volt hogy nagyon, máskor meg épp hogy csak éreztem. Mivel ovuteszteltem is, egy idő után már a teszt nélkül is tudtam mikor van középidő. Nálunk így sikerült a pici. :)

Még mielőtt erre nem gondoltam, mindig elhajtottam a párom, hogy most ne, fáj a hasam..........de miután az ovuteszt is bizonyított, tettünk egy próbát...:) És bejött.

Miután megszületett a fiam megváltozott minden, azóta alig-alig érzek valamit,de ovulálok, mert babás lettem.

2012. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális esetben az ovuláció nem fájdalmas, és rengeteg nő esik teherbe anélkül,hogy csak megérezné mikor volt az ovulációja.

A fájdalmas a kivétel. Nekem soha nem volt fájdalmas,amikor teherbe estem akkor sem.

2012. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velem ritkán fordult elő, hogy ennyire fájna az ovuláció mint ahogyan most fáj, de azért volt már rá példa. Pl. az utóbbi hónapokban egyáltalán nem is éreztem, és most pedig tegnap is és ma is néha rámtör erősen a görcsös fájdalom.
2012. márc. 25. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó kb. másfél évben szörnyen fájdalmas ovuim voltak, mégis nagyon sokára jött össze a baba. Kíváncsi vagyok, milyen lesz majd szülés után.

36 hkm.

2012. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!