Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha fel tudnék robbanni majd...

Néha fel tudnék robbanni majd szétvet az ideg minden kis hülyeség miatt. Törni zúzni tudnék, ha valami nem sikerül. Normális ez? Mi lehet erre jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 hetes terhes vagyok.

A 24-25 hétig nem volt ez a bajom,habár hozzá teszem,hogy az előző terhességemnél is egy idegzsáva voltam.

De most,néha fel tudnék robbanni majd szétvet az ideg minden kis hülyeség miatt.Törni zúzni tudnék,ha valami nem sikerül.

És persze ilyenkor minden balul sül el.Pl:tegnap takarítás,felmosás után szépen kiborítoma kristálycukrot a konyhaszekrényre,de olyan ügyesen,gogy kívül belül mindenhol volt belőle...stb...

Szedek magne b6-ot,elevitet,azt már csak másnaponta,calciumos pezsgőtabit,vasat.

Mi lehet erre jó???Adjatok valami használható tanácsot.

Köszike.


2008. ápr. 14. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos én is ilyen vagyok, a párom szerint elviselhetetlen. Bár én leginkább vele kötöszködöm, nem értem miért, hisz régen nem volt így. Olykor fejjel tudnék menni a falnak az idegtől, és naponta legalább 1szer sírok, sokszor ok nélkül. Gyógyír erre nem nagyon van, én ha úgy érzem, hogy sok lesz, akkor inkább elmegyek sétálni egyet. De sokszor séta közben is felhúzom magam valamin. Hát ezzel jár a terhesség. Kitartás neked, boldog babavárást!
2008. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

En ugyanilyen idegbeteg vagyok!Most vagyok 14 hetes de egyszeruen a terhesseg eleitol kezdve mindenert ideges vagyok!Semmi sem tetszik!Mindenbe bele kotok allandoan kotoszkodok es mar elegem van magambol!!!De allitolag ezt a hormonok okozzak es tobb mindenki irta mar nekem is hogy nem vagyok egyedul,mert ez a terhesseg velejaroja!

Neha nekem se artana mar valami gyogyszer!Szoval nyugodjunk le!!!Boldog babavarast! :) Udv

2008. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek sajnos a hormonok.Én mindenért sírni tudnék,ami nem sikerül,vagy egy picit is bánt.Eddig is könnyen elsírtam magam,de mióta baba van...Főleg most a vége felé egyre gyakrabban.

Nem tudsz vele mit csinálni,próbálj uralkodni magadon amennyire lehet.

2008. ápr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jön az "ideg", próbálkozz a kismamatornás légző gyakarlatokkal. Engem mindig ellazít. Mit veszthetsz:-)))

Boldog babavárást!

2008. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Én éppen fordítva vagyok.Előtte voltam alap helyzetben kisső idegbeteg típus, amióta meg állapotos vagyok olyan mintha be lennék nyugtatózva.Nekem ez bejön és remélem így is marad.Valószínű, hogy túl sok a fölös energiátok, nekem régen azért voltak ilyenek, persze a hormonok is segítenek de lehet, hogy egy nagy séta a blökivel vagy akárhova még egyedül is megteszi.

2008. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HOVA nyugtató!Ez természetes alapanyagú és terhesen is szedhető!Nem is értem,hogy miért nem próbáltátok még?
2008. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elmúlik ne aggódj, legalábbis nálam így volt-nekem is a 30. hét környékén jött. Addig maga voltam a nyugalom (pedig terhességem előtt "idegbajos" voltam).

Sírtam, csapkodtam, ordítottam...kb. 3-4 hétig tartott.

Most vagyok 36 hetes, és megint nagyon nehéz felbosszantani.

Szóval kitartás, már nem sok van:)

2008. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tud valaki valamit Hova tablettáról?
2008. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezzel küzdök, csak 9 hetesen. Annyira idegesít az is, hogy ideges vagyok, pedig semmi okom rá. Nem a terhességem miatt vagyok ideges, hanem csak úgy, minden apróság dühít, utálom az embereket, és mindenkit, aki kedves velem. :) Borzasztó. Ennél csak az a rosszabb, hogy emberekkel dolgozom. :), akik elvileg ügyfelek és háááát velük nem nagyon kéne.
2008. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a sok hozzászólást,azért az megnyugtató,hogy más is így van ezzel.

Hát nekem fölös energiám nem nagyon van,mer a harmadik babómat várom,és el kell látnom a családom.

A kicsi 2 éves,tehát mellette főleg nem unatkozom.

Még szerencse,hogy ő nem tud felhúzni.

Hovát hol lehet kapni patikába,vagy gyógynövényboltokba?

Mégegyszer köszi mindenkinek.

2008. ápr. 15. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!