Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Szerintetek van...

Kismamik! Szerintetek van összefüggés a baba neme és a terhesség alatti sexuális étvágy között?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Passz, de nekem kislányom lesz és egyáltalán nem kívánom a szexet!
2012. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nézzük meg :)

Nekem kisfiam lett, nem volt túl nagy az étvágyam, de én elsősorban annak tudtam be, hogy első babánál jobban aggódunk, és Apa is kicsit ódzkodott a dologtól, bár elmondása szerint is "szexi-csak pocak" kismami voltam.


Kórházi szobatársamnakn kislánya született, ők végig falták egymást apukával :)

2012. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nah, máris 2 ellentétes válasz :)
2012. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nálunk az első kislány, a terhesség elején alig alig voltunk együtt, nem is nagyon kívántam, a vége felé pedig egyfolytában:)


Most 18 hetes kismami vagyok, nem tudjuk még a baba nemét, de ismét nem kívánom a sexet..Hát kíváncsi vagyok

2012. márc. 28. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt összefüggés,elsőnél másodiknál eszembe se jutott a szex,egyik fiú másik lány,a harmadiknál éjjel-nappal szexeltem volna,(apa már nem bírta az iramot)fiam lett,a negyediknél,olyan átlagos volt az étvágyam,heti 2-3 alkalom elég volt,ő is fiú lett.
2012. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, kívánós voltam végig a terhesség alatt, és soha előtte olyan jó nem volt a szex.:) Azóta sem...
2012. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam lesz, és kívánom a szexet, viszont volt időszak, a terhesség elején, mikor abszolút nem kívántam a szexet...

Szerintem erre nem lehet alapozni :-)


30 hkm

2012. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lányaimnál egyáltalán nem, kisfiamnál viszont, hú, nem ismertem magamra, hisz alapjáraton is elvagyok szex nélkül.:)
2012. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél nagyon kívántam a szexet és lány lett.

Másodiknál egyáltalán nem kívántam, ő is lány lett.

Megint terhes vagyok, nem kívánom a szexet, még nem tudom e nemét. De ha a szexet vesszük alapul, akkor bármi lehet :)

2012. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom lett, nem kívántam.
2012. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!