Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedett...

Terhesség alatt szedett valaki CALCIVID-et? Szabad?

Figyelt kérdés

Ez kalcium és d3 vitamin kombinációja, kifejezetten nincs ráírva, hogy terheseknek, de gondolom hogy ezek nem árthatnak a kalciumra is szükség van.

arra gondoltam hogy 3-4 naponta szedném be, nehogy óriásbébim legyen a D-vitamintól.


2012. márc. 29. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Óriás bébi a d vitamintól? Ilyet még nem is hallottam...azt már igen hogy a magzatvédőktől nagyobb lesz a baba (terhes vitaminok) de ez sincs igazolva.

Lehet szedni a calcividet amúgy én is szedtem, így is kell a calciumot bevinni hogy d vitaminnal, mert együtt szívódnak fel szóval csak ca-t nem nagyon van értelme szedni.

Én szinte végig szedtem (második babánál) és nem lyukadt ki egy fogam se pl. és nem volt lábgörcsöm se. (azért van összehasonlítási alapom mert az első babámnál nem szedtem és sorra lyukadtak ki a fogaim). Amúgy orvos javasolta.

2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szedtem, szintén orvosi javaslatra. Szabad szedni terhesen is. Nekem sem volt lyukas fogam.

Nem lesz óriásbébid semmilyen vitamintól, ahogy hizlalni sem tudnak.

2012. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!