Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok angliab...

10 hetes terhes vagyok angliaban, most volt nemreg a midwife adtfelvetelre, de sajnos a baba szivhangjat nem talalta azt mondja h tul kicsi? Kismamak vki ugyanebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
a baj csak az h 2 eve volt egy terhessegem sajnos down kor betegseget talaltak igy abortusz, akkor neki sem talaltak a szivhangjat nagyon felek h megint baj van.......vagy csak siman meg pici a magzatom, 2 het es minden kiderul...ki mikor halotta a baba szivhangjat elosszor?
2012. márc. 30. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

HÁt nekem a védőnő a 18. hét előtt nem is nagyon keresgéli a szívhangot, mert azt mondta, nagyon gyakran nem hallani még ilyenkor.


10 hetesen nagyon pici, simán elmehetett bármerre, a hallgató elől.

Ne parázz még, két hét múlva kiderül, mi újság.

2012. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én 6-7 hetesen hallottam először, hüvelyi UH-n keresztül. Ne ess kétségbe, még pici, nem mindig hallható.


31 hkm

2012. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast:))
2012. márc. 30. 20:33
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!


A fiamnál a 9. héten hüvelyi uh-n. A védőnő 14 hetesen "találta meg" először.

A tesónál 8. héten hüvelyi uh-n. Most 12 hetes vagyok, a védőnő nem talált szívhangot, de 2 órával később a genetikai uh-n a dokival meghallgattuk és tökéletes. :)


Uh-val előbb hallani/látni, mert az elől nem tud megszökni. A védőnő a fiamat egy alkalommal 10 percig "kergette", mert mindig elmozdult.

2012. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A védőnő 15.héten nézte először a szívhangot!
2012. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó isten, 10 hetesen még nem is szabadna a védőnőnek keresgélni! Akkor még csak uh-gal észlelheető.
2012. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mármint hogy? Ultrahangon 6-7 hetesen lehet, a szívhanghallgatóval nagyon sokkal később.
2012. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Furca, hogy egyaltalan nezte neked a midwife.

En is ket gyereket Angliaban hordtam ki, de 15-16. het kornyeken vizsgaltak eloszor szivhanghallgatoval es meg akkor is mondtak, hogy ne izguljak, ha nem talalnak meg, majd a kovetkezo talalkozonal mar biztosan meglesz. De vegulis megtalaltak.

Nekem is volt szivhanghallgatom otthon, jo minosegu, de a tajekoztatoban benne volt, hogy a 12. het elott egyaltalan nem hallhato, nem is kell probalkozni, merthogy a meh addig meg a szemeremcsont mogott van, a csont mindent lefog, szivhanghallgato ehhez keves. Uh-n is ezert hasznalnak inkabb huvelyit az elso trimeszterben. Bar a hasi is eros es lehet ugy iranyitani a szoget, hogy bekukkoljanak a medencebe, de gyengebb a "jel".

2012. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, ez teljesen így van. De az a fura, hogy azért egy védőnőnek tudnia kellene, így csak bepánikoltatta szegény kismamát!
2012. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom mindnekinek probalok nem panikolni....meg 2 het
2012. márc. 31. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!