Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 17 hetes.13...

Most vagyok 17 hetes.13 hetesen erős vérzésem volt, egy hematoma. Egy hét után hazajöttem a korházbol majd ismét visszakerültem barnázással. Most napok ota nincs semmi. A baba szépen nö. Nagyon félek hogy megint lehet valami. Lehet gond a babával?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a babával nincs gond, ha az uh-n mindent rendben láttak. arról pedig, hogy miért barnáztál megint kérdezd meg a dokidat. Inkább Ő világosítson fel, hogy tudd mire kell vigyáznod és mire számíthatsz.

Remélem minden jól alakul!

Üdv!

2009. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem "ok nélküli" vérzésem volt 4X is a terhesség alatt: 29,32,34 majd 36 hetesen.

Egy hetet én is voltam kórházban, de mivel nem csináltak semmit, nem mentem be legközelebb.

Semmi baj nem volt, 8 napot túlhordtam, most 1 éves és 2 órás a lányom:-)

Ne félj, az csak árt. Vigyázz magatokra, pihenj, óvatosan mozogj, ne cipelj feleslegesen!

2009. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!