Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeles idő miatt Nektek is...

A szeles idő miatt Nektek is sokat mocorog a baba?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, az elmúl napokban szinte egész nap(éjszaka is) fészkelődik,úgy kinyomja magát,hogy szinte már "fáj". Ugye ez miatt nem indulhat be a szülés.
2012. márc. 31. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy beindítaná az időjárás.

Igaz, nekem már kint van a babám, de a szeles idő megviseli. Sokkal nyűgösebb.

Pihenj, aludj :)

Boldog babavárást!

2012. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteget mozog, de koraszülést front nem indikál, viszont a már érett babák ilyenkor gyakran indulnak el világot látni. :)


34 hetes km

2012. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, gratulálok a babákhoz:) Én azért izgulok,mert sokat feszül a hasam alja és a babánk a súllya és a fej valamint a pocak mérete alapján 2-3 héttel nagyobbnak felel meg. De remélük jön mos már a jó idő:)
2012. márc. 31. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyobb, pont 2 héttel, már a 12. hét óta. :) Ne izgulj, ettől nem lesz semmi.


A 34 heteske voltam :)

2012. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34+1 hetes vagyok, és igen, szó szerint úgy érzem ma hajnal óta, hogy kidurranok... :) Megemeltem a magnéziumbevitelt, sok folyadékot iszok (a doki is ezt javasolta ilyen esetekre), és sokat pihenek. Nekem is másfél héttel idősebb a babám az UH szerint, de nálunk már a 16. héttől vannak hidegfronti keményedések, szóval én már fél lábon is kibírom, rutinos vagyok! :) Ha a méhszájjal minden rendben van, akkor a baba akármennyire feszít, és akárhogy fúj kint a szél, de mindez csak kellemetlen, nem veszélyes.
2012. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!:) Nektek kisfiatok vagy kislányotok lesz? Nálunk kis kukis van:)
2012. márc. 31. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan mocorog a menőmanó,és igen,a frontok nagyon befolyásolják mind a babák mozgolódását, mind a szűlést!

Én az elsőt korábban szültem egy júniusi napon,amikor hidegfront volt és napokig zuhogott az eső.

Mondták is a szűlőszobán,hogy nagyon sok baba fog azokon a napokon születni.Ők pedig csak értenek hozzá!

2012. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!