Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok, leszedessem a...

Kismama vagyok, leszedessem a szemölcsöket?

Figyelt kérdés
A lehető legtöbb kellemetlenség kijött rajtam mióta kismama lettem. A nemiszervem környékén és a combtőnél kis szemölcsök vannak, a bőrgyógyász kérdezte miután megvizsgált, hogy ecsetelem-e otthon, vagy szedje le őket. Az itthoni kezelést választottam, gondoltam jobb úgy, de az ecsetelő InfectoDell semmit nem használt. 5 hét a felbontás utáni szavatossága, ami most telt le. Visszamegyek a bőrgyógyászhoz, kérhetem hogy szedje le inkább? Remélem az hatásosabb, bár nem tudom miként működik? Ott helyben szedik le? vagy be kell feküdni? Tudom hogy ezek a szemölcsök veszélyesek szülésnél is, nem tudom mi legyen. De nagyon zavar és ideges vagyok emiatt. Valószínüleg még nyáron szedtem össze a vírust strandon, és most a terhesség alatt ütött ki rajtam..köszönöm előre is a segítségeteket.

2012. márc. 31. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már a bőrgyógyásszal leszedettem volna és megkímélem magam a kellemetlenségektől, mert csak ideiglenesen használnak a gyógyszertárban kapható szerek. Mostanában úgy kezelik, hogy az orvos lefagyasztja, majd néhány nap alatt leszárad.
2012. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedesd le ne halogasd tovább!!! Amikor felhivod a börgyógyászt mondd meg miért mész és akkor olyan időpontot ad amikor le is tudja szedni mindet. Abszolút semmiség, egy érzéstelenitő szuri és kész. Utána egy darabig nem érheti ott viz le kell ragasztani a helyüket, ennyi.
2012. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat, nem tudtam hogy ennyire nem hatékony az ecsetelő.
2012. márc. 31. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!