Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi ez a petezsák méret?

Kicsi ez a petezsák méret?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam dokinál, és az ő állítása szerint 4-5 hetes lehetek. A kalkulátorom szerint pedig már 6. Nem értem, hogy hogyan számolják, de most nem is ez a lényeg. Szóval, az uh-on 4,35 mm-es petezsákot látott? A kérdésem az az, hogy a terhesség idejének megfelelően, nem kicsi ez a petezsák méret?
2012. ápr. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor volt meg utoljára? és hány naposak a ciklusaid?
2012. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feb. 18-án volt az ultosó mensim első napja. Átlagban pedig 33-34-35 napra jött meg.
2012. ápr. 1. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, valóban 5 hetes körül lehetsz,később foganhatott a baba ennyi az egész, ne aggódj,

egyébként ilyenkor általában 10 mm szokott lenni a petezsák de ez eltérhet, mint ahogy a terhességed kora is.

doki mit mondott?.

2012. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is később foganhatott, legalábbis remélem, hogy tényleg csak ennyi.Egyébként a doki azt mondta, hogy minden rendben, de két hét múlva vissza kell mennem és akkor talán már látszódni fog a baba.
2012. ápr. 1. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

na akkor ne idegeskedj 2 hét múlva többet tudsz

szedj vmilyen vitamint és pihenj :)

minden jót !!

2012. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!