Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhenkívüli terhessége...

Akinek méhenkívüli terhessége volt annak milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly októberben volt.2 pozítív teszt után,kb 4 hetesen.Fura érzésem volt a hasam alján,amikor felálltam olyan szédülés jött rám ami az ájulásig tartott,majd később olyan hasi fájdalmaim voltak minden egyes mozdulatnál,mintha kést dőftek volna belém.Kórház,életmentő műtét,bal petevezeték ki.De minden rendben,most vagyok 15 hetes kismama!

Miért,mit érzel?Ha gyanakodsz bármilyen szinten rögtön irány a kórház mert az életed nem játék!!

2012. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
késett 2 napot a bajom,végbélnél éreztem erős görcsöket,hasam is görcsölt nagyon akkor.De menstruális görcsnek fogtam fel.Hőhullámok vannak rajtam,meg fejfájás.
2012. ápr. 1. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem néhány hétig nem volt semmi tünetem, teszt pozitív volt, voltam laborvizsgálaton, ahol vizeletből szintén pozitív lett, viszont ultrahangon nem talált semmit az orvos, pedig 2x is voltam nála kb. 10 nap eltéréssel (mert egy hozzá nem értő volt sajnos :-((

Volt némi barnás-pirosas váladékozás is, de abszolút nem olyan, mint egy igazi vérzés, sokkal kevesebb, és nem is folyamatosan, csak 2-3 alkalommal. Néha egy kicsit húzódott a derekam, de nem volt komoly, inkább olyan izomlázszerű, mondjuk mint egy egész napos kapálás után a kertben.

Már 9 hetes voltam, amikor egy reggel iszonyatos fájdalmat éreztem, kb. mint egy vakbélgyulladásnál, csak helyileg máshol (a petevezetékben, csak ezt akkor nem tudtam). Nem tudtam enni, de még felegyenesedni sem. Anyukám vitt be autóval a kórházba, ott megtalálták a magzatot a bal petevezetékben. Szegényke élt, hallottam a szívdobogását és láttam az UH-on is. Akkorra már átszakadt a petevezeték, vér került a hasüregbe, életmentő műtétem volt, petevezetéket kivették, én megúsztam.


Nekem azóta hármasikreim születtek, a méhen kívüli műtétre napra pontosan 3 évvel később. Ilyen furcsa az élet.

2012. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!