Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az olivaolaj jó a...

Szerintetek az olivaolaj jó a csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés

DM-es olaj illatától már hányingerem van:(

Ti hányadik héttől kentétek magatokat?

Köszi: 14 hkm



2012. ápr. 1. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem kentem magam és egyetlen csíkom sem lett. Barátnőm spéci krémmel kente magát és tiszta csíkos lett a bőre. Alkati kérdés.
2012. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogyan az első írja. Iszonyú drága krémekkel kentem magam, minden praktikát bevetettem - 34 hetes vagyok, és egyelőre nem durván (bár gyanítom, hogy lesz ez még erősebb), de csíkos a pocim. A 10. héttől kezdve kenem magam...
2012. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez alkattól függ. Én most vagyok a harmadik gyerekünkkel várandós és egyikkel se volt egy hajszálnyi csíkom se. Pedig nagy babáim születtek, én meg alacsony vagyok és vékony. Óriási hasam volt mindkettőnél. Most 21 hetes vagyok és sima vagyok. Ilyen félidő körül kezdtem magam kenni,de csak sima zsíros testápoló krémmel kenem be jó vastagon, fürdés után. A vége felé kentem napjában többször is.
2012. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Szerintem is alkati kérdés. De az biztos segít egy picit, ha nem hagyod kiszáradni a bőrödet.

Én a második hónaptól körömvirág krémet használtam (Biomed, A és E vitamin). Majd később a Babylove babaápoló olajat (manudalolaj, E vitamin és bio kamilla kivonatos).

Szerencsére nem lett semmi csík a hasamon.

2012. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olivával kentem magam hogy ne viszkessek de vitaminok jussanak a bőrömbe. Nekem gyönyörű a pocakom. Most a másodikkal 29 hetes vagyok, de minden oké! Ahogy előttem is írták alkati kérdés hogy szakad-e a bőröd persze amennyire tudsz küzdj ellene.
2012. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éna DM-éesel kentem, valóban nagyon büdös...Én kb. 5-6 hónaptól kentem, mert akkor kezdett nőlni, feszülni. Egy csík sem lett.
2012. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!