Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesek vagyunk és még nem...

30 hetesek vagyunk és még nem csuklott a babám, miért?

Figyelt kérdés
már van két láynom tudom hgoy mit kellene érezni de én nem éreztem még
2009. jún. 16. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Miiiiii?? Csuklani??? Kellene csuklania?

Én se csuklottam már vagy öt éve.

2009. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinem hamarosan fog, türelem! Lehet hogy már most is, csak épp éjjel, vagy valamiért pont nem veszed észre. Az is lehet gyengécskén csinálja :-)
2009. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szoktak csuklani a babák a pocakban. Bár nem hiszem, hogy túl nagy baj, ha mégsem. Én kb. 32 hetesen éreztem először, most vagyok 35 hetes és azóta is többször éreztem már. Ez attól van, hogy érik a tüdeje, próbálgatja, de ugye csak a magzatvíz van és ettől jön rá a csuklás.
2009. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en Pocaklakom sem csuklott meg :) 30 hetes pocis
2009. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem első babám, és csak a 31-32. hét körül éreztem meg a csuklását. Szerintem nem aggódj!

Boldog pocakos napokat! 37 hetes kismama

2009. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem is még csak első terhességem, de én is 32 hetesen éreztam elősször. Lehet, hogy előtte is csuklott már, csak nekem nem tűnt még föl. Utána viszont sokszor kellett a fejemben ezt rendezni, hogy hiába csuklik már nagyon régóta, nem baj, és nem zavarja a babát, nem kell féltenem, és sajnálnom, mert mindig nagyon sajnáltam szegényt.

Nem tudom, hgoy harmadik babával előbb kell-e érezni.

2009. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is 30 hetesek vagyunk, első baba, viszont fogalmam sincs mit kell éreznem...

Esetleg vki felvilágosítana??

Köszi és boldog pocakosodást mindenkinek!

2009. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!