Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vegyem rá a babámat,...

Hogyan vegyem rá a babámat, hogy a napokban megszülessen?

Figyelt kérdés

A védőnőm tanácsára, megpróbáltam vele "megbeszélni" tegnap estére, hogy bújjon elő :) de még mindig egyben vagyunk. :) valakinek esetleg sikerült? hogyan? Tudom szexel is be lehet indítani a szülést, de azt most valahogy a hátam közepére nem kívánom.


Hogy miért akarom, hogy hamarabb megszülessen?

1 hetem van még. Hétfőn a párommal lesz az évfordulónk és nagyon szép ajándék lenne.


2012. ápr. 4. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba nem akar jönni, akkor szerintem tök mindegy mit csinálsz.

A baba évforduló nélkül is szép ajándék lesz.


Itt van pár tipp amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Aztán majd ő eldönti, hogy ki akar addigra bújni vagy nem. Ha nem jön ki addigra, akkor nem kell siettetni, biztosan megvan a jó oka rá, hogy még bent akar maradni pár napot. :)
2012. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy évforduló nélkül is szép ajándék lesz. Az az igazság, hogy szeretnék már túl lenni az egész szülésen, annyi rémtörténet hallottam meg minden, kíváncsi leszek, hogy én hogy fogok szülni, meddig fogok vajúdni. És a leges legfontosabb, hogy a karomban tarthassam a kislányomat :D
2012. ápr. 4. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen akkor nem a 42-ik héten szültem volna.

Èn minden praktikát (kivéve bába koktélt), kipróbáltam.


Amit ne tegyél az a lépcsözés vagy oxigén elvonással járó mozgás. ez oxigén hiányhoz vezethet.

amit tehetsz egy óriási normál tempós séta, ez segíthet, mert a gravitáció is húzza a babát, de csak olyan ütembe ahogy a tüdöd, szived jól bírja.

2012. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És ahhoz mit szólnál, ha mindenféle beszélgetés nélkül hétfőre tartogatja nektek az ő kis meglepetését? Nem lenne egy csoda ha az évfordulós vacsora kellős közepén rohanni kellene a kórházba?


Hagyd, hogy ő jöjjön amikor akar. Hátha éppen hétfőn akar majd?

2012. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megbeszéltem vele. Nagyjából egy hónappal a szülés előtt már elkezdtem mondogatni neki, hogy pár nappal előbb is jöhetne, hogy legyen "saját" szülinapja (pont a születésnapomra voltam kiírva). Be is jött, 1 héttel született előbb. Viszont így anyósommal osztozik a születésnapon.... erre nem gondoltam, amikor a dátumot belőttük. :(

Szerintem ne alkalmazz semmi drasztikusat, még nem hordtad túl. Séta még OK, azért a bábakoktélt én kihagynám. (max túlhordás esetén vetném be.)

2012. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Á babakoktél az meg se fordult a fejemben. Úgy tudom azt is csak orvosi felügyelet mellett lehet inni. Én így hallottam.
2012. ápr. 4. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen szép is lenne ha csak úgy menne hogy megkérem a babámat hogy bújjon ki ő meg kibújik.Én is kértem a kislányomat,ennek ellenére a 42.héten indítottak 3x.De még így se akart kibújni így császár lett.

De szerintem már úgy is szép ajándék hogy ott van a pocakodban.

2012. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Születése előtt 4 nappal voltam esküvőn, minden nap szeretkeztünk, lépcsőzni kénytelen voltam mert nem volt jó a lift (10. emelet). Tonic, fűszeres ételek, meleg vízes fürdő, nagytakarítás.. és még sorolhatnám. :)

3 nappal született előbb, de a születése előtti nap nem csináltam (a szeretkezésen kívül) semmit (és attól sem volt semmi - gondolok itt a jóslóra).

2012. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is napokon átt szinte könyörögtem neki, hogy jöjjön már. Annyira vártuk, hogy az már beteges volt. Aztán még a 40 hetet is betöltöttem és 2 napra rá jött a picim. Akkor már nem is vártam , annyira , beletörődtem, hogy jócskán tul fogom vinni. Mert a víz is tiszta volt, nyitva sem voltam még. Aztán hajnalban a legnagyobb ,eglepetésemre elfolyt a magzatvíz. Hiába rimánkodtam én , akkor jött amikor ő akart.
2012. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!