Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15het végen hasfajas, menstrua...

15het végen hasfajas, menstruacio szeru gorcsok! Mitől van ez? Nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom nem veszi fel a telefont, én pedig kezdek aggódni!a napokban sokat stresszeltem és sírtam,a párom elhagyott és nagyon féltem a babamat!faj a hasam,gorcsolok leszakad a derekam és a hátam!nevettem egy nospat!2 hete ugyan ilyen tuneteim voltak akkor azt mondta az orvos hogy azért faj mert nő a baba!de ez normális hogy folyamatosan faj és nyilal a hasam alja? Valamint kemény is!remelem szerdán eltudok menni az orvosomhoz! Addig mi tevő legyek?
2012. ápr. 6. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, nyugodj meg, a baba a legfontosabb!!

A görcs viszont baj, menj be ügyeletre, és magne b6 addigis!

2012. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami történt veled. Meg kellene nyugodnod a babád érdekében. Ez sajnos - szerintem - méhösszehúzódást jelent (a stressz hatására) ezért pihenni kellene (testileg és lelkileg egyaránt). Csak a babádra koncentrálj most. Magnézium pezsgőtabletta hatásos lehet. Minden jót kívánok!
2012. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!