Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól a kismamáktól kérdezem...

Azoktól a kismamáktól kérdezem, akik terhessége barnázással járt végig: hogy értékelitek, kevés vagy sok barnás váladékotok volt? Sikerült kihordani a babát? Minden barnázásnál megijedtetek?

Figyelt kérdés
Nekem is van barna folyásom, az első alkalommal elszaladtam a dokihoz, azt mondta, semmi baj, a baba él. Kaptam Utrogestant. Azóta már kétszer volt barna folyásom, egyszer kevesebb, egyszer több. Minden alkalommal meg kell ijedni, ha jön, vagy akkor most mi van? A gyógyszert szedem, de nincs pénzem minden barna folyásnál szaladni az orvoshoz, ráadásul dolgozom és amunkahleymen még nem tudják, hogy állapotos vagyok. Jövő héten kell menjek megint kontrollba.
2009. jún. 17. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia4

Nekem is volt barna folyásom,igaz csak egyszer és nem volt sok,de 10 napon keresztül.Nekem akkor azt mondta az orvos,hogy menjek ha legközelebb is lesz.Ez 10 hetesen volt.De egy ismerősöm végig barnázgatott,mert felmaródása volt.Én duphaston-t szedtem.


33 hetes kismama

2009. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekekm pont így van, mint neked! Egy barnázásról tud a doki, azóta volt kétszer is, de ma megyek hozzá, és elmondom neki. Legutóbb abban maradtunk, hogy ha vérzés vagy görcs jelentkezik, vagy több napig elhúzódó barnázás, akkor menjek rögtön, ha egy napon belül elmúlik, akkor ne ijedjek meg. Én ehhez tartom magam, de a kontrollokon beszámolok róla.
2009. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó válaszoló, kicsit megnyugtattál. Nekem is ilyesmit mondott, meg hogy ne aggódjak, előfordul. De már volt egy vetélésem tavaly épp ennyi idősen, és nagyon izgulok, meg aggódok ezért.
2009. jún. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!