Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hol lehet 4D-s...

Debrecenben hol lehet 4D-s ultrahangot csinálni? Mennyibe kerül egy ilyen babamozizás?

Figyelt kérdés
Megszeretnénk skubizni a kis pocaklakót:))
2008. ápr. 16. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én 2 lehetőséget tudok, kezdem azzal, ahol mi is voltunk (és nekünk nagyon tetszett): Dr. Ditrói Péterrel. A honlapjuk címe: www.ditroi.hu, itt elég sok mindent részletesen leírnak (pl. hogy milyen számon lehet bejelentkezni, mi az a 4D-s UH stb). 10.000,- Ft-ot kellett fizetni egy jó órás vizsgálatért, ebben benne van egy normál UH vizsgálat, a 4D-s UH, a DVD (kérhető, hogy az elhangzott szöveg, mármint amit az orvos mond a babáról, az is hallatszodjon rajta)és egy 4D-s fotó. Minden további fotóért külön kell fizetni, ha jól emlékszem 500 Ft./db. Túl sokat szerintem nem érdemes venni, mert a DVD-ről kimerevítve úgyis azt nyomtatjátok ki otthon, amelyiket csak akarjátok. Az időbeosztásuk meglehetősen rugalmas, mi pl. este 7-től tudtunk menni munka után.


A másik lehetőség (én itt nem jártam, úgyhogy nem tudom, hogy milyen): Nap Rendelő, Debrecen, Batthiány u. 14. Hétköznap 15.00-20.00, tel.: 70-9331860. Talán pont itt a gyakorikérdéseken olvastam róla, hogy 12.000,- Ft. a vizsgálat és ebben benne van szintén a DVD és egy fotó...


Remélem tudtam segíteni, üdv.: 33 hetes kismami

2008. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


További jó babaváró heteket:)

2008. ápr. 16. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia én is pont erre készülök lassan, csakhogy sokmindenkitől hallottam, hogy sok helyen végzik, de igazából olyan helyre érdemes menni ahol a monitorok mögött hozzáértő, szakmai tapasztalattel rendelkező emberek vannak.

És ha már ott vagy akkor legyen értelme is ne csak a bébidben gyönyörködj, hanem egyúttal orvosilag is ellenőrzik hogy minden rendben e!!! Én a Klinikára megyek úgy hallottam ott az ott dolgozó professzorok végzik

sok sikert

2008. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szia.mi most voltunk egy hete,nagyon jo volt!leirom a cimet.Debrecen,Mester u.3-5.LÉZER Magánrendelö. Bejelentkezés ezen a számon.52/321-7798 itt utána nézhetsz.www.lezermaganrendelo.hu
2008. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsika elirtam a telefonszámot.52/321-798
2008. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


A LÉzer rendelőről én is hallottam, hogy nagyon jó. Tudomásom szerint az egyik legjobb ultrahangos orvos dolgozik ott. Viszont 20 hetes korod előtt nem érdemes menni, mert utána látszik a legjobban, a legszebben.


Boldog babavárást!

2008. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Én Nap rendelőt javaslom, kifogástalan volt. A többiek mind elcsodálkoztak, milyen jó minőségű képet kaptam.
2008. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én A Rajnai Magánrendelőt javaslom.Szuper volt az egész babamozi!!!Gyönyörű képek és nagyon klassz DVD sikerült.

www.drrajnai.hu 06-30-9634-482

2008. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a NAGYERDEI 4D Centrumban voltam. Ott egy klinikai profi ultrahangos dolgozik, csak a klinikainál sokkal modernebb készülékkel.

Nemcsak nagyon kedves a hölgy, de látszik, hogy nagyon érti a szakmáját!

AJÁNLOM MINDENKINEK!

Tel.: 30/4031-763

Debrecen(Nagyerdő), Weszprémy u.22.


Ui.: Úgy tudom, az ultrahang rendelések szerdán és szombaton vannak.

2009. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Láttátok már a Nagyerdei 4D Utrahang web lapját!? Nagyon szép!!!

www.nnc.hu

2009. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!