Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos hematómám van. Utrogest...

Sajnos hematómám van. Utrogestant szedek, de egy pár napja abszolút nincs barnás folyásom. Ez most jó hír? A hematómának nem kellene kiürülnie barnás-véres folyással?

Figyelt kérdés
Akinek ugyanez volt a problémája, tapasztalt vmit, amikor felszívódott, vagy növekedett a hematóma?
2009. jún. 17. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 5+5 hetesen volt, én is utrogestánt kaptam meg magne B6-ot!Nekem is ilyen barnás pirosas volt 2 napig, utána csak a wc papíron maradt folt, a bugyimon nem!Bár az is hozzá tartozik, hogy a 2 hét fekvést én nagyon komolyan vettem!Féltettem a csepp Babót!És 7+5 hetesen visszamentünk minden rendben volt!Nekem a doki aztmondta ,h ha nem kezdek el vérezni (mensi szerűen)akkor 100% ,h megmarad a baba! A gyógyszert még a 12 hétig kellett szedni, de azóta minden rendben!

Ti mennyi idősek vagytok?

Próbálj nyugodt maradni és betartani amit a dokid javasol!Jó egészséget mindkettőtöknek!

2009. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7+1 hetes vagyok. Remélem nem lesz baj. Köszi a választ! :)
2009. jún. 17. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt haematómám.....egészen a 9.hétig........3cm-re megnőtt........szednem kellett utrot és rutascorbint.....a 12.heti uh-on már nem volt semmi!!!!!!!!!

Most 25.hétbe vagyok!!!!!!

minden rendben lesz.....drukkolok!!!!!

2009. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!