Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzek, de a múlt héten...

Vérzek, de a múlt héten elvégzett teszt (ek) szerint terhes vagyok, akkor honnan tudom, hogy mégis megjött, és nem működött a teszt vagy most vetélek el? Vetélés után hány nappal érdemes új tesztet csinálni, meddig mutat utána még mindig terhességet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Onnan,hogy felkeresed a dokid!

A vetélés nem mindig rendeződik magától!

2012. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, az megmondja, hogy tényleg terhes voltál-e, vagy vagy-e, mert előfordulhat jóindulatú vérzés is, nem csak vetéléskor.
2012. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

reggel voltam dokinál, éppen amíg vártam rá kezdtem el vérezni. Amikor elindultam még nem volt semmi, de elmentem a wc-re,és akkor vettem észre.

Tehát mondtam ezt neki, annyit mondott menjek haza, és pihenjek, valószínű spontán vetélésről van szó.

2012. ápr. 11. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt spontán vetélésem...1-2 napig csak vérezgettem hébe-hóba aztán "bedurvult" ,erősebb lett és eltartott vagy 7 napig.Erősebb volt mint egy sima menses.

Aztán rá 1 hónapra visszaállt minden.A tesznek még kell egy kis idő, míg ki nem ürül a hormon, addig mutatni fogja a 2 csíkot.

Nagyon sajnálom amúgy:(hány hetes vagy?

2012. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérlek ne vedd sértőnek, hogy megkérdezem, de honnan tudod, hogy elvetéltél??:-S

Én úgy lettem terhes, hogy 5 napig véreztem, igaz nagyon minimálisan, (kb, mint mikor a mensim 5 napja volt) úgyhogy én azt gondoltam, hogy késett és kész, most meg megjött. Rá két hétre iszonyú hányinger tört rám ekkor sem gyanakodtam, már olyan régen (1éve) szerettünk volna babát, hogy nem is gondoltam álmaimban sem, hogy összejött. Azért mentem el a nőgyógyászhoz, mert barnás folyásom lett és féltem, hogy valami gyulladás vagy ilyesmi. Akkor közölte velem a nőgyógyász, hogy gratulál, mert kismama vagyok. Potyogtak a könnyeim, annyira örültem neki!! Szóval ne gondolj mindjárt a legrosszabbra, a nő test "kifürkészhetetlen"!!

2012. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!