Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tartják vissza,...

Hányadik hétig tartják vissza, ha valakinek megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Az elsővel 33 hetesen megindult, vissza tartás sikerült, és 41 hetesen született meg. Most 35 hetes vagyok, a baba becsült súlya 3100g, és ha megindulna a szülés, vissza tartanák még? Vagy már jöhet? Vagy ez mitől függ?
2012. ápr. 11. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
igen, visszatartanák, mert a súlytól függetlenül még éretlen és koraszülöttnek számít. kb 37-38 hétig sztem
2012. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk viszont becsült súlytól függően tartják vissza, és az orvos mérlegel esetenként külön-külön.


36 hetes km

2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

36.héttől nem tartják vissza.

Az orvosod meg majd eldönti, hogy a te állapotodban visszatartják vagy nem, de szerintem már megszülhetnéd.

2012. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem figyelik a súlyt sehol sem, és ha lehet akkor 37 hetes korig.

De ha nem lehet akkor nem tartják vissza. nálad jól vissza tartották 33 hetesböl 41. :D

2012. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy hogyan "indult be", vagy mennyire, és milyen ez a visszatartás?

Azért érdekel, mert szintén 35 hetes vagyok, és tegnap este óta egészen mostanáig 20 percenként keményedek és irtó erősen fáj az egész hasam/derekam.

3. gyerekem lsz, így tudom, hogy ezek jóslók, és nem feltétlenül szülök még, csak most annyira erős, hogy nem tudok felegyenesedni sem, vagy lehajolni.vagy a lábam felemelni, mert irtóra fáj és kemény azonnal.


A dokimnak is írtam már, hogy mi a teendő, csak kíváncsi vagyok, másnál ez hogy van.


Köszönöm!


Amúgy Te is észlelsz valamit, ami miatt úgy érzed, beindul? Mert ha nem, akkor ne aggódj emiatt.


Én abban is biztos vagyok, hogy ezek a frontok most nagyon szórakoznak...

2012. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én pont a múlt héten kérdeztem a szülésznőm,és ma a dokim!


Nekem az elsővel 31 hetesen indult be,így én is paráztam a mostaninál!

Azt mondták hogybetöltött 36. héttől nem tartják vissza!

Szóval a dokim,pont viccelt is,hogy ha ma beindul,akkor protokoll szerint visszatrtják,de holnap már nem!Holnap töltöm a 36. hetet!

2012. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Az orvosi protokoll szerint 35 hétig tartható vissza de ha van magándokid akkor ő máshogy is dönthet. Tudom mert 28 hetes koromtól 37 hetes koromig feküdtem visszatartáson.
2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Az Istvánban fogok szülni, nincsen fogadott dokim! Hála Istennek nincsen semmi jele annak ,hogy most szeretne jönni, csak megfordult a fejemben az uh után! Mert ott 36+5 hetesnek nézte a doki!
2012. ápr. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!