Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtatok valaha is a pocakot...

Álmodtatok valaha is a pocakotokban jövő gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 10:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam! ''Növő gyereketekkel''
2012. ápr. 13. 10:38
 2/13 anonim ***** válasza:
.
2012. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, én sokszor. Miért?
2012. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak kérdem.Hát vagyis azért mert nagyon félek a szoptatástól mert érzékenyek a melleim és az este azt álmodtam hogy szoptatom a picit és jó érzés volt álmomban..
2012. ápr. 13. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már vele, főleg az elején!

De az nem jó, ha félelmeid vannak, ezeket próbáld meg leküzdeni! Biztosan menni fog neked is a szoptatás!!

Nem kell annak fájnia!! Próbálj pozitívabb lenni, mert a pocaklakód az összes rezdülésedet érzi!!

21hkm

2012. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást!Jól esik! Boldog babavárást!
2012. ápr. 13. 11:02
 7/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Aranyos volt az álmod. :) Ne félj a szoptatástól, menni fog! Fontos, hogy kérj majd segítséget, hogy hogyan is kell helyesen mellre tenni, stb. Nekem nem mutatták meg, mert mindig éppen sok dolguk volt, és már rohantak is kifelé. Na ennek az lett a következménye, hogy vérhólyagot szívott a bimbómra a kislányom, berepedt, üvölteni tudtam volna, úgy fájt... Ezért ragaszkodj majd hozzá, hogy adjanak segítséget. :) Ne hagyd magad lerázni! Boldog babavárást kívánok! :)

2012. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok.Majd odaszolok nekik!!! :-)
2012. ápr. 13. 12:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam egyszer -kétszer :)

Bár én kicsit furábbat.

Egyszer azt ,hogy sírtam mert fiam lett ,mert én lányt akartam .

Másodszor valami miatt kivették a 10 hetes babám a hasamból. De mondta a doki,hogy minden rendben van és vissza akarta tenni. Én meg megkérdeztem ,hogy milyen nemű. És akkor azt mondta kisfiú és visszatette. :)

Még nem tudjuk fiú vagy lány lesz e,de nagyon kíváncsi vagyok ,hogy valóra válik e az álmom :) Pláne mióta ez volt fiút szeretnék inkább,pedig mindig lánypárti voltam.

2012. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a lányoknál álmodtam, hogy megszülettek és lányok lettek. A fiamnál meg fiút szültem álmomban többször is. :)
2012. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!