Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,66 MoM körüli Afp értékkel...

0,66 MoM körüli Afp értékkel kinek "milyen" gyereke született? Úgy értem, hogy egészséges, vagy beteg lett a baba?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy ez már alacsonynak számít, de ma tudtam meg az eredményt, és hétfőn tudok csak orvoshoz menni. Eléggé izgulós vagyok, és szeretnék megbizonyosodni, hogy nincs olyan nagy baj.
2008. ápr. 17. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szia..nekem 0,52 mom lett...tul alacsony..voltam genetikai uh-n és magzatviz mintavételen...és egézséges gyönyörü lányom született....söt magzatviz többletem is volt..ne aggodj..boldog babavárást
2008. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az uh-kon minden rendben, akkor szerintem nem kell aggódnod!
2008. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 0,6 lett, és én is aggódóm. Neked kérdezték a testsúlyod?
2008. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak üzenem, hogy nem kérdezték a súlyom. Nem tudom, hogy az mennyire befolyásolja az értéket. De akkor már kérdezhetnék a magasságot is, mert nem mindegy szerintem, hogy pl.50kg 150cm-hez, vagy 180cm-hez tartozik, nem? Neked kérdezték a súlyod? Te mit tudsz erről még?
2008. ápr. 17. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Utána olvastam, és azt írták nem mindegy hogy mekkora az anya, mert ugye minden 16 hetes kismamánál kb ugyanakkora a kisbaba, de az anyukák nem egyformák. Magasabb és több súllyal rendelkező anyukáknál több vér kering, így hígul a koncentráció, és talán ez okozhatja az alacsonyabb értéket. Én nagyon bízok ebben, hogy csak ezért. Én is magas vagyok, meg nem 55 kg.
2008. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem csak a 0.7-2.5 MoM értékes magzatok lesznek egészségesek, mert számít az anya életkora, testsúlya-magassága, dohányzik e, mikor vették a vért és még számos dolog. Mindenkinek egyénileg számolják ki! Ha a papíron az van h jó az eredmény ne aggodj!
2008. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy nektek lesz igazatok! Minden jót kívánok nektek!
2008. ápr. 17. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!