Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel + lett a tesztem. Mit...

Reggel + lett a tesztem. Mit egyek/igyak/vegyek be hogy segítsek megmaradni a babának?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Előszöris gratulálok !


Szedj magzatvédő vitamint,ez a legfontosabb.


Ne igyál alkoholt,ne erőltesd túl magad fizikailag,változatosan táplálkozz .


Higyj a BABÁDBAN ,szeresd Őt nagyon,gondolj pozitívan a jövőre !

Természetes,hogy aggódsz a kezdeti időszakban,hogy biztosan megmaradjon a kisbabád ,ezzel legtöbben így vagyunk,beszélgess sokat a pároddal,anyukáddal,barátnőiddel a téged foglalkoztató aggodalmaidról.

2012. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!

Szedj valamilyen magzatvédő vitamint, ne emelj nehezet, ne igyál alkoholt, ne dohányozz. :)

2012. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A baba megmaradását nem igazán befolyásolja, hogy mit eszel és iszol.

Viszont egészség szempontjából jó ha kiegyensúlyozottan táplálkozol, főleg saját érdekedben. És szedhetsz terhes vitamint is, ha úgy gondolod.


Boldog babavárást!

2012. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is nyugalom, ha maradni akar, akkor marad!

Nem tudom, szedsz-e folsavat, ha nem, akkor azt mindenképpen kezd el, esetleg ihatsz napi 1-2 csésze palástfű teát (gyógyszertárban kapható, 1 teáskanál teafüvet forrázz le 2 dl vízzel, hagyd állni 10 percet, majd szűrd le és idd meg. Ne ízesítsd.)

A palástfüvet nőgyógyász ajánlotta nekem, azt mondta, a terhesség első heteiben erősíti a méhet, csökkenti a vetélés kockázatát. De ha el akar menni, akkor a tea sem fog segíteni.

Ha gondolod, elkezdhetsz szedni terhesvitamint is (én nem szedek).

De ne gondolj arra, hogy bármi baj lehet. Egyébként szívből gratulálok! :)

2012. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen folsavat szedjél, de igaza van az előttem szólónak, ha egy baba erős, bombával se lehet kirobbantani, ha nem akkor simán is elmegy. Gratulálok és ne izgulj, rendben lesz minden.
2012. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. 3. baba, és terveztük de nem mostanra, szóval elég váratlanul ért. :P Még szoptattam a kisebbik fiamat, (már nem, mert eltolja a cicimet) így nem is dohányzom, nem iszom alkoholt... Folsavam talán van is itthon, és általános multivitamin is, akkor azokat beveszem. :)
2012. ápr. 16. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
palástfű tea!
2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
palűstfű tea, vitamin, ne emelj nehezet és ne fázz fel! (hülye egy idő van, könnyű felfázni)
2012. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!