Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nagyon aktiv babám...

Eddig nagyon aktiv babám egyre kevesebbet mocorog, ez lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, eddig egész nap pörgött a pocaklakóm, most viszont 2-3 napja néhányszor megmutatja hogy oké, minden rendben, de már kevesebbet mozog. Készülődne, vagy nincsen hozzá köze? Második baba egyébként, de elsőre már igy nem emlékszem! Köszönöm aki válaszol!
2012. ápr. 24. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok, tegnap óta nekem is picit lelassult. Jóslózok is, a méhnyakam is lerövidült, kobakja már be van illeszkedve... Hát nem tudom, majd meglátjuk, nekem azt mondta az orvos, hogy nem igazán jelent semmit, van, akié vajúdás alatt is pörög. :))
2012. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan még csak 27 hetes vagyok, de két napja nekem is alig mocorog. Megijedtem, mert még evés után sem akart megmoccanni. A doki azt mondta, a fronntól van és minden oké. Bár ti már előrébb jártok...

2012. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 napja nekem is nyugisabb, ezek szerint nem csak mi vagyunk így, tuti a front.
2012. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! Köszi a válaszokat! Ezek szerint a front!! :)) Kellemes babavárást nektek!!
2012. ápr. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!