Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor szint...

Terheléses vércukor szint méréskor megittam azt az édes szirupot, de amint haza értem, ki is hánytam. Ha nem szólok hogy kihánytam mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
És ha most ennék szőlőcukrot? Nem segítene?
2009. jún. 22. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan szólnék.

Te és kisbabád érdeke, hogy hiteles eredményt adjon a vérvétel.

Nagyon fontos.

2009. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én is szólnék, mondjuk én cukros kismama voltam, egyenlőre a 2. terhességemnél rendben van.

de hogy-hogy haza engedtek??? nálunk le kell ülni, és kivárni a 2 órát. ugyanis a mozgás leviszi a cukrot.

2009. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Engem haza engedtek, és azt mondták, hogy negyed 10re menjek vissza4 De amint kijöttem a laborból éreztem hogy a baba sem igazán tolerálja a bevitt löttyött

feszült neki a hasfalamnak, és amint haza értem, lefeküdtem, és rá fél órára már ki sem értem a wc-re, kihánytam! Arra gondoltam, hogy ennék egy kis szőlő cukrot, és azzal pótolnám! Tudom, ha újra meg kellene innom, akkor biztos hogy azt is kihánynám.

2009. jún. 22. 08:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Csalni nem szabad az ilyennel! Még honnan tudnád mennyi szőlőcukrot kell megenni ahhoz, hogy ugyanazt a mennyiségű és cukortartalmú löttyöt vidd be a szervezetedbe? A saját érdeked, meg a babadé, hogy szólsz és újra megcsinálják a vizsgálatot! És ha véletlenül emiatt nem derül ki, hogy hajlamos vagy terhességi cukorbetegségre? A te meg a babád egészsége lesz kockára téve.... Szóval mérlegelj, hogy mi a fontos.
2009. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. szerintem beszéld meg a laborosokkal, biztosan van rá megoldás mi a teendő ilyenkor. Nálunk mindenkitől megkérdezték, hogy nem hányta-e ki szirupot.
2009. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
1dl fekete teába tesznek 75gramm szőlőcukrot! Véletlenül egészség ügyis vagyok, és tudom! Ha megitatják velem 100szor akkor 101x is ki figom hányni!
2009. jún. 22. 08:21
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már bekerültem többször a klinikára terhességi vészes hányás okozta májkárosodással, és a cukrommal se volt semmi bajom. Attól félek hogy ennyi hányástól megint be kerülök!
2009. jún. 22. 08:22
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát...erre nem tudok mit mondani. Megértelek, hogy szenvedsz most emiatt, de szerintem szólj, hidd el, nagy bajt csinálsz , ha nem derül ki a megemelkedett cukoérték.

Nekem is rendben volt minden a cukrommal mindig és mégis a cukros lötty után 7. 7 lett az értékem. Diétáznom kell. Ezt a vizsgálat nélkül nem tudtam volna meg. Előtte nem ettem sok édességet, nem is híztam sokat.

2009. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A babának lehet valami baja, ha nem derül ki a magas vércukor szint?
2009. jún. 22. 08:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor is kell szólnod az orvosodnak, hogy kihánytad, ne hülyéskedj!!


Hát persze, hogy lehet baja a babának a magas vércukorszinttől!! Különben minek csinálnának terheléses cukorvizsgálatot???


ja és azért mert egy esetleges előző terhességnél nem volt terhességi diabéteszed, még nem egyenlő azzal, hogy egy következő terhességnél nem alakulhat ki.... Nem a cukorvizsgálat miatt fogsz kórházba kerülni vészes hányással, hanem amúgy is, ha annyira hányós típus vagy terhesen.

2009. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!