Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom még?

Meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
kb 4-5 napja vannak jóslóim,és 3 napja "torzul"az arcom.így meddig húzhatom még?jövő hét csütörtökre vagyok kiírva.
2012. ápr. 26. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mielőbb menj el a dokihoz, és kérj tanácsot!!!
2012. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom ez rögtön rohanós a dokihoz kategória (persze ha aggódsz és fáj valamid, akkor menj dokihoz).

Nekem az utolsó 3 hétben torzult az arcom, főleg az orrom és a szám, és hát nem is tudom mennyit jóslóztam...sokat! Több héten át! Végül nekem a 41. héten indították a szülést.

Hogy meddig húzod nem tudom...de már a célegyenesben vagy, úgyhogy bármikor jöhet a baba.

2012. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez a 39-40. hétben nem éppen orvoshoz rohanós tünet. :)) Bármikor meglehet már a pici, sok boldogságot, és könnyű szülést! :)


38 hetes km

2012. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok! Azért tanácsoltam hogy menjen orvoshoz, mert azt mondta hogy napok óta jósló fájásai vannak, nehogy a picinek valami baja legyen. Sokan azt sem veszik észre hogy elfolyik a magzatvíz, mert annyira lassan és kis adagokban folyik, hogy azt is hiheti hogy nyákdugó ha még nem látott olyat!Szerintem attól nem lesz semmi baja, ha az orvos megnézi mennyire van kitágulva.
2012. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a jóslók hetekig is normálisak ám. :)
2012. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom milyen a nyákdugó,meg a magzatvíz,mivel ez a második babám.csak azért tettem fel ezt a kérdést mert az elsőnél sosem volt jóslóm,sőt a szülést is indítani kellett szóval nem vagyok tisztában ezekkel a jóslós dolgokkal.és reménykedem h most magától beindul majd és nem kell indítani megint.köszönöm mindenki válaszát.
2012. ápr. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!