Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Pecsételő vérzés a...

SOS! Pecsételő vérzés a terhesség végén? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma reggel azt vettem észre,hogy pecsételő vérzésem van, nem úgy folyik mint ha menstruálnék, de pecsételő és kevés vérrög is volt benne. Azt mondta nekem annak idején a szülésznő,hogy ez utalhat arra,hogy tágulok és a hajszálerek repednek. volt valakinek ilyen? szerintetek mit csináljak? 40 hetes kismama vagyok, szóval itt az idő a szülésre, csak nem tudom,hogy ez már az, vagy csak a tágulás miatt vérezgetek? Segítsetek kérlek!Köszönöm!!!
2012. ápr. 29. 09:02
 1/8 anonim válasza:
Nekem a sógornőm volt így, be is vitte a párja a kórházba, ő másnap szült. Hát ha a dokidat ilyenkor fel lehet hívni hívd fel ő csak okosabb, vagy menjetek be a kórházba.
2012. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menjetek be, nehogy valami gond legyen. Inkább 100x feleslegesen, mint 1x alakuljon rosszul...


36 hkm

2012. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem jön semmi sem. Persze igazad van, csak hát ezerszer a lelkemre kötötte a szülésznő,hogy ha nem folyik egybefüggően akkor az csak a tágulás miatt van. Ezért kérdeztem,hogy van e valakinek hasonló tapasztalata? vajon itt a szülés közeledte, vagy még így is bent maradhat pár napot? Köszönöm,hogy válaszoltatok!!!
2012. ápr. 29. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bemennék, mert ha már nem a középkorban szülök, akkor kihasználnám az orvostudományt.

Lehet, hogy parás vagyok és mindenki kinevet, de én sosem mertem rizikózni és elviselem a gúnyt. Mondjuk a kórházban nem szoktak gúnyolódni, ha téves riasztás megyek be, de nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha tragédia történne, csak mert nem indultam.

2012. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nyákdugód elfolyt-e már, mert az is mindenkinél más formában zajlik!? Lehet hogy az, én minden esetre ennyi idős terhesen már a kórházban lennék!
2012. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én bemennék. Az én szülésznőm azt mondta, hogy ha pecsételnék, akkor menjek be mindenképp, max. hazaküldenek.


38 hetes km

2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azonnal bemennék az tuti, nem tudhatod mi van. A legrosszabb esetben a lepény is elkezdhet leválni.
2012. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsó hetekben nekem is volt ilyen, sőt minden vizsgálat után is előfordult, a nyákdugó is lehetett (valaki észreveszi, valaki nem) én kb a 39. hét végétől kezdve pecsételtem és 43. hétre született meg a fiam úgy, hogy burkot repesztettek.

A fiam 18-án lesz 1 éves és 8 hetes kismama vok:)

2012. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!