Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valakinek hasonló UH...

Esztdor kérdése:

Volt e valakinek hasonló UH eredménye. 04.19-én látható volt a petezsák 9.7mm. 04.28-án szintén a petezsák volt látható 20.3mm és a CRL:5.2mm a szívecskéje sejthető volt nem volt egyértelmű. Szerintetek?

Figyelt kérdés
zt mondta a doki, hogy az nem jó, hogy a petezsák nőtt az emrió pedig szerinte kicsi. Most a héten megyek megint nagyon félek, hogy mi lesz. Ha valakinek volt hasonló eredménye írjon nagyon várom

2012. máj. 2. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál 28-án?
2012. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hetes 2 napos
2012. máj. 2. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem semmi baj!az én babám 5 hét 3naposan volt 35 mm, 7 hét 3 naposan pedig a CRL 75 mm volt,akkor volt először szívhang!
2012. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi én is ebben bízok, hogy csütörtökre nagyot nő és jobban lehet majd látni
2012. máj. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!